Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában miért csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak szexre kellenek a telt lányok? Lent

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos pasiktól,hogy kapcsolatra nem kéne,de pár éjszakára igen. De ha fel tud rá izgulni,akkor kapcsolatra már miért nem?

2017. jún. 8. 17:37
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
10-es,de miért nem?
2017. jún. 8. 17:57
 12/49 anonim ***** válasza:
9%

#8 szerintem inkább értékelendő, hogy egy lány figyel az egészségére :) De inkább kíméld is meg őket magadtól, járj a dagikkal.


Amúgy ez azért van, kérdező, mert nem akarnának dagival mutatkozni, csak, mivel az ember kíváncsi lény és mindent ki akar próbálni, izgatja a fantáziájukat, hogy milyen lehet teltebbel.

2017. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
65%
Aki lepontozta a #6-os válaszom, azt várom sok szeretettel egy közös sétára. Bemutatom neki az összes telt lányt, akivel találkoztam és megbeszélhetjük, hogy frusztráltak e. Az exeimet is felkereshetjük. Kíváncsi vagyok, hogy az illető miből gondolja, hogy jobban ismeri ezeket az ismerőseimet, mint én.
2017. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert a legtöbbünknek viszonylag alacsonyan van az a küszöb, amitől lefeküdnénk valakivel. Viszont egy olyan nő felé, akivel komolyan tervezünk, sokkal magasabbak az elvárásaink.
2017. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
72%

"viszonylag alacsonyan van az a küszöb, amitől lefeküdnénk valakivel"


Ez elég fura, és kicsit olyan...olyan..."gáz" is. Eléggé sértő a partnerek felé.


Habár ideális esetben a kettő egy.

2017. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
85%

#10


Előtted térdelni sem lehet főnyeremény....

2017. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
42%

Lepontozó Man ismét lecsapott. "A modern kor hőse!"


:S

2017. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
54%

Mert vagy úgy van vele a pasi,hogy jól van,pár patront megér,ha más nincs,mert amúgy neki nem tetszenek a ducibb nők.

Vagy fél a haverok reakcióitól,hogy lúzernek könyvelik el,mert "csak ennyi" jött össze.

2017. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
25%
Csak azért kell egy éjszakára, mert ha már nagyon ki vagyunk éhezve, akkor már úgy vagyunk vele, hogy lyuk-lyuk, mindegy, csak szex legyen végre, és sokkal könnyebb felszedni egy dugásra egy dagadtat, mint egy jó nőt.
2017. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
16%

"Ez elég fura, és kicsit olyan...olyan..."gáz" is. Eléggé sértő a partnerek felé. "


Mégis miért fura, és pláne gáz, hogy jóval inkább megválogatom, ki mellett kötelezem el magam, mint akikkel csak alkalmi jelleggel lefekszem? Sértő vagy sem, ez van.

2017. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!