Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de utálok férfiként létezni, legszívesebben nő lennék. A nőknek sokkal könnyebb a dolguk, ha jobban belegondol az ember. A férfinak kell kezdeményezni, állniuk kell a számlát, a nőknek könnyebb elcsábítani valakit, a pasinak kell verekedni, a nőt megtámadják, a férfiak nem üthetnek meg nőt, de fordítva igen, a férfiknak kell melózni, a nők ha teherbe esnek elmehetnek gyesre és még sorolhatnám, amiért sokkal jobb nőnek lenni.
2017. jún. 13. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
60%

Mert sok pasi előtt nincsen férfi minta,leginkább a fiúk is az anyákhoz kerülnek.Sok nő nem is engedi,hogy a férje is részt vegyen a nevelésben.

Skandináv országokban az apukának is kötelező minimum félévre gyesre menni

2017. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy baromság.

Csak azért nyilatkozol így, mert nem vagy nő.

Egy valamiben könnyebb a nőnek.

Ha szexet akar, akkor azt könnyebben megkaphatja, viszont ez meg ugye nem jellemző rájuk. Lehet tán pont ezért, mert az túl könnyű.

Amúgy minden másban szívnak ők is, főleg a mai világban, szerintem nekik az emancipáció kora előtt sokkal könnyebb volt, de addig harcoltak amíg jól kicsesztek magukkal :)

2017. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:

Mert ezt szeretjük.

30/f

2017. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Én ezt utálom :D de ki hogy látja... azt várhatják, hogy én kezdeményezzek meg ilyenek :)
2017. jún. 13. 20:47
 5/81 anonim ***** válasza:
74%

A mai világban rengetegszer kezdeményez a nő.

Hogy ezt nálad nem teszik, annak is biztos megvan az oka.

2017. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
83%
Én nőként mondom, sokkal jobb a férfiaknak. Ha újra születhetnék, egy percig sem gondolkodnék hogy mi legyek. Én meg nőként utálok létezni. És sok barátnőm van ezen a véleményen.
2017. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg jó nőnek lenni. Én legalábbis szeretek nő lenni.

De mi szeretjük a férfiakat! Szóval fel a fejjel! Nélkületek nem lenne jó az élet. :)

Mellettetek biztonságban érezhetjük magunkat, segítetek a dolgokat racionális szemszögből is átgondolni mivel mi hajlamosak vagyunk az érzelmeinkre hallgatni ami nem minden esetben jó.

2017. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

6/7


nekem pont az a tervem, hogy nőként születek, majd újra :) eldöntöttem 30 éves fejjel :)

2017. jún. 13. 20:50
 9/81 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezen most jót nevettem.
2017. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább próbáljunk valahogy cserélni. :)
2017. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!