Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de utálok férfiként létezni, legszívesebben nő lennék. A nőknek sokkal könnyebb a dolguk, ha jobban belegondol az ember. A férfinak kell kezdeményezni, állniuk kell a számlát, a nőknek könnyebb elcsábítani valakit, a pasinak kell verekedni, a nőt megtámadják, a férfiak nem üthetnek meg nőt, de fordítva igen, a férfiknak kell melózni, a nők ha teherbe esnek elmehetnek gyesre és még sorolhatnám, amiért sokkal jobb nőnek lenni.
2017. jún. 13. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
Ha én nő lennék a kinézetemre figyelnék, ha kövér lennék lefogynék stb...tehát mindenre ügyelnék, hogy jó legyen nekem. :)
2017. jún. 14. 14:42
 72/81 A kérdező kommentje:

És még nem beszéltem 2 dologról.


A nők mutogathatják a feneküket tangában, de pasik nem! Hol itt az igazság? Sehol...


Nőknek sokkal jobb börtönbe is kerülni sz.x terén, de pasiknak ugye nem, mert le kell hajolni a szappanért...

2017. jún. 14. 15:45
 73/81 anonim ***** válasza:
81%

A nőket is ugyanúgy csicskáztatják a börtönben, és a gyengébb, csinosabb "darabokat" ugyanúgy kihasználják a hangadó nagydarab nők a női börtönben is.


Plusz kíváncsi vagyok, mennyire élveznéd azt csinos, vékony nőként (ha tényleg sikerülne leadni a súlyt kövér nőként, mert ha gyógyszer miatt vagy alapvetően hízékony testalkat miatt szedted fel, hát nem lesz könnyű dolgod) minden koszös büdös csöves beszól, hogy ezt meg azt akarna tőled, villamoson, ha tömeg van, megpróbálná vki megfogdosni a segged, és vissza nem tudsz fordulni, ha meg vissza tudsz, akkor se tudod eldönteni, hogy az 5 pasas közül melyik volt...

2017. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Őszintén? Élvezném, mert tudom azt, hogy jól nézek ki :)
2017. jún. 14. 16:00
 75/81 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván, ha téged letapiz valaki, akitől mondjuk hánysz, mert egy koszos undorító csöves, aki van 60 éves és 130 kiló 160 centihez...

csak akkor azt nem értem, miért irtózol a férfibörtönökben történő ezmegaztól... hiszen ott is azért dugnak meg, mert jól nézel ki... ha nem néznél ki jól, nem kéne félni a szappantól :).

2017. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:

Megmosom magam utána ennyi és megszabadulok a csöves szagtól :D


A férfibörtönnel kapcsolatosan meg azt irtam, hogy rossz férfiként börtönbe kerülni, de nőként meg jobb sz.x terén, nem csicskáztatás terén :D


Én nem nézek ki jól, ha erre akarsz kilyukadni :)

2017. jún. 14. 16:08
 77/81 anonim ***** válasza:
68%

#75

Hagyjad már, nem veszed észre, hogy csak hergel?

2017. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:

77 nem hergelek senkit :D


Még mindig azt mondom, hogy nőként sokkal jobb, mint férfiként, de hagyjuk már ezt a témát, úgyse fogunk egyetérteni :)

2017. jún. 14. 16:13
 79/81 anonim ***** válasza:
49%

Kíváncsi vagyok ki szerint mennyi idős a kérdező?

Szerintem kanos 20 éves. Várom a tippeket :D

2017. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:
28 vagyok...
2017. jún. 14. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!