Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de utálok férfiként létezni, legszívesebben nő lennék. A nőknek sokkal könnyebb a dolguk, ha jobban belegondol az ember. A férfinak kell kezdeményezni, állniuk kell a számlát, a nőknek könnyebb elcsábítani valakit, a pasinak kell verekedni, a nőt megtámadják, a férfiak nem üthetnek meg nőt, de fordítva igen, a férfiknak kell melózni, a nők ha teherbe esnek elmehetnek gyesre és még sorolhatnám, amiért sokkal jobb nőnek lenni.
2017. jún. 13. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%

Catch és Karlowy is jól mondták. Szopás mindkét nemnél van.

Akarsz még nő lenni? 😂😎

2017. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem vitázni a sötétekkel...nőnek lenni sokkal könnyebb ezen véleményem nem változott és még lehetne erről vitázni...férfinek lenni pedig nehéz, akárki akármit is mond!
2017. jún. 13. 22:51
 43/81 anonim ***** válasza:
69%
Baxki menstruálsz?
2017. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarok :D
2017. jún. 13. 22:51
 45/81 anonim ***** válasza:
61%
Ennyire vágysz szopni meg seggbe rakatni magad?
2017. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Nem mentsruálok, de ezt a témát már túlléptük :D Van ki birja van ki nem...én kibirnám, mert birom a fájdalmat. :)
2017. jún. 13. 22:53
 47/81 anonim ***** válasza:
40%

"Tudnak azonosulni, szeretni és tisztelni az első nőt, aki életükben szerepel(t), már mindent tudnak. Csak ennyi kell."


Nem vagyok szűz fiú, voltak párkapcsolataim. Tiszteltem a párjaimat mindig. Ezzel csak az a gond, hogy önmagában lehet, hogy értékes tulajdonság, de ettől ismerkedni még nem fogsz jobban. Ez a tulajdonság még simán a barátok közé tesz egy nő szemében, ettől még nem biztos, hogy hajlandó megvárni, amíg kiderül rólad, ha jön egy másik, akinek az előnyös tulajdonságai mondjuk első blikkre kiderülnek.


Hidd el, rengetegszer hallom lány barátoktól, hogy mik azok a tulajdonságok, amik nekik nagyon vonzóak egy férfiben, és mennyire problémás, hogy 1 férfi sem olyan. Pedig a környezetükben sok férfi megfelelne azoknak a belső tulajdonságoknak, de mivel ehhez idő kellene, hogy kiderüljön, így inkább olyanok kapnak esélyt a próbálkozásra, akik átmennek az első látásra szűrőn. A tisztelet meg rengeteg beszélgetés után derül ki, az nem segít át a 0. ponton

2017. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
32%

Én a Kérdezővel értek egyet,hiszen a nőknek ismerkedés terén százezerszer könnyebb.Ez egy nagy kulcsa a dolgoknak,hiszen ha nem lehetsz boldog,nincs akivel megoszd,akkor máris nem olyan könnyű ám a dolog.

És én igényes,átlagos kinézettel férfiként esélyt nem kaptam soha egyetlen nőtől sem,pedig senki nem gondolná rólam alapvetően.

Pont ma hallottam két csajt beszélgetni nem messze tőlem,a csaj tényleg igénytelen,bunkó volt,és még csak nem is volt valami hú de jó csaj,mert nem adott magára egyáltalán. Ő mesélte a barátnőjének mennyien futnak utána srácok,és az egyiket lekoptatta,a másikkal csak szórakozik,stb. És én így néztem,mondom mi van? ez a csaj? semmi igényesség,semmi nem volt benne.

Nos akkor el lehet gondolkozni. Egyetlen nő nem bírna ki annyi visszautasítást,megalázást,kinevetést amit én kaptam... ebben 100%-ig biztos vagyok,mivel bármelyik nőt hallgattam ebben a témában,ez volt: "jajj hát engem egyszer visszautasított egy pasi soha többet nem kezdeményezek,az a férfi dolga egyébként is". 1! db-tól beijedt úgy,hogy mondanom sem kell milyen pasinál próbálkozott be. akinek amúgy is jut másik 100 csaj...

Tehát férfiként no boldogság,nincs kivel megosztani sem semmidet,mellé a porba aláznak,de menj tovább 1000-ik alkalommal is.

A nemi vágyakról már nem is beszélek,mert mindenkinek van ugye.Sajnos akaratlanul is ha nem akarok odanézni,még akkor is a látószögembe kerül 1-2 vonzó női láb,mell pl. Nem tudjátok milyen érzés,mikor tudod hogy esélyed sincsen egynél sem,de a vágy hajt sajnos. Nem tudsz vele semmit kezdeni,és a test pedig mégis reagál rá,hiába fogod vissza magad...

Nos ezt az érzést senkinek nem ajánlom,pusztulat egy érzés. Mikor egy nő sem vonzódik hozzád,legalábbis nem tudsz róla,és fogalmad sincsen már mit csinálj,hogy egyáltalán egy legalább szóba álljon veled...

Nos ezt a nők hol élik át? Minden férfi még munkahelyen is szívesen beszélget velük...

Érdekes módon hozzám egy csaj nem jön oda ott sem,hogy érdeklődjön felőlem. Na vajon miért,mert nincs rá szüksége,mindene megvan,válogathat és ennyi.


25/F

2017. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

48


Ennyi :)

2017. jún. 13. 23:05
 50/81 anonim ***** válasza:
36%

Akkor miért nem szopizzátok le egymást? És lenyelni. Különben nem szereted.


Komolyan mondom, csak a pasikázást látjátok az egész női létből. Mert az egész életben semmi másra nincs gondotok.

2017. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!