Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de utálok férfiként létezni, legszívesebben nő lennék. A nőknek sokkal könnyebb a dolguk, ha jobban belegondol az ember. A férfinak kell kezdeményezni, állniuk kell a számlát, a nőknek könnyebb elcsábítani valakit, a pasinak kell verekedni, a nőt megtámadják, a férfiak nem üthetnek meg nőt, de fordítva igen, a férfiknak kell melózni, a nők ha teherbe esnek elmehetnek gyesre és még sorolhatnám, amiért sokkal jobb nőnek lenni.
2017. jún. 13. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
15%

"De majd a következő életedben rájössz mikor betöltöd nőként is a 30-at"


Ezt folyton leírjátok, hogy 30-as nőként mekkora katasztrófa. 30-as férfiként nagyon nem azt látom, hogy a 30-as nők megállapodni akarnak, és ismerkedni, vagy tolják a partizást, mint a húszévesek, vagy ezerre begubózva otthon utálják a világot.

2017. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
77%

Azért sok ismerősöm rácáfol az általad írtakra. Menjünk sorban. Sok nő kezdeményez az egyetlen ami gyakran kikötés hogy az effektív randira hívást a pasi tegye meg. A számlát is általában csak az első randin "kell" állni de rengeteg nő elvi kérdést csinál abból hogy felezzenek a pasi ne fizessen neki. Ha valakinek a szociális készségei gyengék mindegy mi van a lába között nem lesz csábító. A verekedés része sokakra igaz hisz a legtöbb nő közel sem bír azonos erővel így könnyen lenyomják. Ha két nő verekszik akkor nem kell megvédeni őket. A nőket nem verünk ugyan erre vezethető vissza. Hiszen ha egy nő nem küzdő spprtol nem ellenfél egy férfinek. Ettől még a nőnek se szabad(na) megütni a férfit. A nőnek legalább annyit kell melózni mint egy férfinek és a nagy egyenlőség közepette egy férfi is mehet gyesre.

Szóval vannak még érveid?

Ellenben a férfiakat jellemzően nem erőszakolják meg nem rabolják el és viszik külföldre k.urvának. Nem kell figyelniük arra hány partnerrel és milyennel vannak ( sok pasi hisztizik ha cigány néger arab stb pasival volt a nő) ahogy már írták a kisgyerekes nők nehezebben találnak munkát és párkapcsolatot is ha a gyerek apjával nem működik. Még biztos lehetne írni de elkopik a képernyőm.

2017. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 A kérdező kommentje:
Igazad van, de van, végülis ritka, hogy a férfi a férfit megerőszakolja jellemezően a homokosok, és van férfi prostitúció is a mai világban semmi se elképzelhetetlen. Igaz, hogy nem kell figyelniük a partnerek számát, DE viszont meg kell értük küzdeni, ellenben a nőknek könnyű dolga van, míg a pasinak nem. A férfiak is nehezen találnak munkát, főleg ha olyat akar a pasi, hogy konyhai kisegítő, mert hát az könnyű, de oda mégis csak nőket vesznek fel. A pasiktól meg elvárják a nehéz fizikai munkát, pl. az építkezéseken...
2017. jún. 13. 21:30
 24/81 anonim ***** válasza:
84%

Olyan vicces olvasni a férfiakat arról, hogy a menzesz mennyire könnyen viselhető dolog, ők simán kibírnák :D Amúgy nem arról van szó, igazad van, valóban nem teper le a földre mindenkit egyből, de nem tudhatod, hogy te is azon szerencsés nők közé kerülnél-e, akik könnyedén viselik a dolgot. Egyébként én személy szerint nem is a fájdalomtól, hanem inkább a hangulatingadozásoktól szenvedek nagyon közben- erről senki sem beszél, pedig van olyan gyakori "tünete", mint a görcsök.


Az meg egyenesen felháborító, hogy azt mondod, az erőszak elkerülhető. Tipikus áldozathibáztató mondat- senki sem tehet róla, ha megerőszakolják, és mellékesen megjegyzem, hogy a legtöbb nemi erőszakot ismerősök követik el, akikben egy ideális világban nyugodtan meg kellene tudnunk bízni. Nem a miniszoknya meg az esti sötét, elhagyatott sikátor indukálja az erőszakot.


És amúgy szerintem a legtöbben amikor arról beszélnek, hogy milyen nem jó nőnek lenni, nem is ezekre gondolnak. Ezekkel megtanultunk együtt élni, ezek szinte természetesek már (bár nincs rendjén, főleg az erőszak része, de most ezt hanyagoljuk). De amikor a megélhetésed, a mindennapi életed múlik azon, hogy nő vagy, hogy sok szakmában hátrányosan kezelnek, mert nem hiszik el rólad, hogy vagy olyan jó, mint bárki férfi, hogy amikor fiatal vagy, és esetleg férjhez mész, az első kérdés a gyerekvállalásra vonatkozik (bocs, nagyon polkorrekt módon "mik a terveitek" címszóval kezelik, de azért látszik az ijedtség a szemükben), és miután esetleg elmész szülni, akkor gondolkodhatsz rajta, hogy vajon felvesznek-e ugyanoda vagy akár más helyre, de egy kisgyerekkel vajon meg tudsz-e majd élni akkor is, ha a férjed talán úgy dönt (mert bármikor dönthet úgy), hogy neki mégsem való az apaság, és lelép, egyedül hagyva téged egy említésre sem méltó gyerektartással amit vagy fizet, vagy nem. Te nőként sosem léphetsz le olyan szabadon a gyerekedtől (mondjuk a férfinak se kellene tudnia, de ez más kérdés, az egyenlőségnek itt is működnie kellene), millió meg egy elvárás vonatkozik rád: hogyan legyél egyszerre szexis, karcsú, edzett, egészséges, örökké fiatal, kipihent, szexistennő, házvezetőnő, tökéletes szakácsnő, tökéletes anyuka (ez utóbbi nagyon fontos), de mindeközben önfenntartó, karrierrel, nehogy véletlenül a pasinak kelljen fizetnie az étteremben, ugyebár, ami annyira fáj neked is :)


17. válaszoló voltam. Nem akartam ennyire kifejteni, de valahogy nagyon nem tudtam ellenállni.

2017. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
22%

"Olyan vicces olvasni a férfiakat arról, hogy a menzesz mennyire könnyen viselhető dolog, ők simán kibírnák :D "


Ugyanilyen vicces pl a nőket hallgatni arról, hogy minden férfi mekkora balek, ők férfiak lennének simán bármikor bármelyik csajt felszednék

2017. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:
Persze nem az áldozat a hibás, de önvédelmet, nyugodtan kitanulhatnának a hölgyek, vagy esetleg gázsprayt maguknál tarthatnának, de ebbe most ne menjünk bele. Akkor is nőnek sokkal jobb lenni! :)
2017. jún. 13. 21:39
 27/81 A kérdező kommentje:

"Ugyanilyen vicces pl a nőket hallgatni arról, hogy minden férfi mekkora balek, ők férfiak lennének simán bármikor bármelyik csajt felszednék"


Igy van!!! :D

2017. jún. 13. 21:41
 28/81 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyszerű.. ha nem akarsz magadnak bnőt.. akkor a fenti problémák 90%a meg is szűntek.


választható az egyszerű élet.

2017. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
Én nem akarok barátnőt, mert a kutyával, macskával megelékszek. :) A gondok letudva!
2017. jún. 13. 21:50
 30/81 anonim ***** válasza:
23%

Sztem is nehéz férfinak lenni. De, csak azért, mert nem ismerik a női lelket.


Ha, én férfi lennék, tudnám mit kell tennem, h sikeres legyek. Lehet, nem lennék vonzó külsejű, akkor lenne nőm. 😁


A titok kulcsa a nő lelke, ennyit elárulok.

Jó gondolkozást. 🙂

2017. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!