Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz férfinak lenni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de utálok férfiként létezni, legszívesebben nő lennék. A nőknek sokkal könnyebb a dolguk, ha jobban belegondol az ember. A férfinak kell kezdeményezni, állniuk kell a számlát, a nőknek könnyebb elcsábítani valakit, a pasinak kell verekedni, a nőt megtámadják, a férfiak nem üthetnek meg nőt, de fordítva igen, a férfiknak kell melózni, a nők ha teherbe esnek elmehetnek gyesre és még sorolhatnám, amiért sokkal jobb nőnek lenni.
2017. jún. 13. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem troll a kérdező ráadásul ügyes :D

Amúgy a nőket meg azért szólják meg ha széttet lábbal ülnek mint a parasztok ha nem nőies a mozgása és vagy az öltözködése ha nem figyel az esztétikára sminkre stb. Most ti tényleg nem látjátok hogy az élet minden területén hozható fel női példa?

Az egyetlen amiben előnnyel indulunk a szex találás. Az valóban könnyen megy főleg ha az ember ki is néz valahogy. Persze ez is függ sokmindentől. Ebbe nem megyek bele. A lényeg hogy az élet minden más területén egyensúly van.

2017. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
87%

Én a női élet könnyűségét a következőkben látom:

- érzelemmentes szexre könnyebben találunk bárkit (mondjuk mivel ezt nem akarom, a hajamra kenhetem... komoly kapcsolatra meg a férfiaknak is kilométeres elváráslistájuk van, és válogatnak bőven)

- könnyebben kifejezhetjük az érzelmeinket, és nem vagyunk elmondva puhánynak, ha sírunk, elérzékenyülünk

- kevésbé kérdőjelezik meg a szexualitásunkat csak a divat/öltözködésünk miatt és nagyobb a választék


De az élet többi területén...

- egy férfi kinézhet kb. akárhogy, ha nem dugásról stb.-ről van szó, amíg nem rothadó csöves módon igénytelen, addig nincs vele bajuk (barátságban, munkában, társas érintkezésekben). Egy nőnél meg, ha szexin öltözöl, az a baj, ha sminkeled magad, az a baj, ha nem sminkeled magad, az a baj, ha farmerben-pólóban jársz, az a baj, és döntsd el, hogy a nap melyik szakában milyen helyre hogy öltözöl fel, mert ha nem épp úgy, ahogy az adott ember elvárná egy nőtől, akkor már kapja az oltást.

Pl. kutatók kinéznek maguk közül egy nőt, ha csinosan öltözik és sminkel. Közben meg egy átlag ruhaboltba bemegy egy farmeros-tornacipős nő, és fintorog rá a férfi és a női eladó is. Illetve random palik szólogatnak be az utcán, hogy hogyan kellene felöltöznöd, mert NEKI mi jön be. Mintha egy nő elsődleges célja az lenne, hogy neki tetsszen. Ha meg egy nő kövér... hajjajj... mindenki igényét érzi arra, hogy nem ismerbe őt beszóljon, hogy igénytelen, kövér, zsírdisznó, kevésbé barátkoznak vele... a kövér pasi meg a nagy mackó meg a vicces jóbarát

- a menstruáció tényleg szervezettől függ, hogy mennyire fájdalmas. Lehet, női testben te pont az lennél, akinek annyira fáj, hogy felkelni sem tudsz az ágyból. Amíg nem szedtem fogamzásgátlót, addig eléggé fájt (nem az előbbi véglet módon, de eléggé), havi szinten azért kellett antibiotikumot szednem, hogy iskolában órán tudjak koncentrálni... képzeld csak el, hogy mondjuk havi 1x 3 napig olyan fejfájásod van, hogyha nem szedsz rá gyógyszert, akkor nem tud az agyad jól funkcionálni.

- erőszak... most nem azért, ezt SOSEM TUDOD kivédeni... még paprikaspray-vel sem. Képzeld el, hogy egy 40kilós nő vagy... lehet, hogy még időd sincs benyúlni a táskába, mert hátulról vki jól fejbekólint, vagy egy db paprikaspray semmit nem ér, ha 6an kerítenek körbe. És több a nők elleni erőszak, mint férfi-férfi elleni, mert általános fizikai adottságok miatt a nők gyengébbek és nem ellenfelek egy férfi számára

- a feminizmus sok jogot kiharcolt a nőknek, de az általános közvélekedésben még mindig rengeteg dolog van, ami egy nő számára hátrányos. Pl. mindketten dolgoznak a párkapcsolatban, de a házimunka oroszlánrészét csinálja a nő, mert az női munka. Férfi nem segít be a gyereknevelésbe, mert az a nő dolga. Ugyanolyan képesítésű jelöltek közül előbb felveszik a férfit, mint a nőt, mert a nő teherbe eshet, és úgyis ő megy el gyesre... és nem azért, mert nem akarna tovább dolgozni, hanem kb. ez a "nyilvánvaló", mert a férfi nem akar otthon maradni, mert akkor papucsnak nézik a haverok. Sok helyen még mindig ugyanolyan munkára kevesebb fizetést adnak egy nőnek, mint egy férfinak (pl. múltkor olvastam egy választ egy nőtől, hogy felvettek ugyanolyan pozícióra egy pasast, akinek semmi munkatapasztalata, a nő több éve dolgozik ott, és a pasas úgyis több fizut kap, hogy annyira nem tud semmit, hogy folyton a nőt zargatja a kérdésekkel... nem azt mondom, hogy minden cégnél így van, mert szerencsére nem, de sok helyen igen). Férfit nem kérdezgetnek állásinterjún arról, hogy van-e kapcsolata és hogy él meg kikkel, meg mikor szándékozik gyereket vállalni

- az is elég gyakori, hogy ha egy nő magabiztos, már beképzeltnek tartják, mert "egy igazi nő az kedves, gyengéd, szerény, jámbor" és 20x meg kell gondolni, hogyan adjuk elő a véleményünk, attól meg az isten mentsen mindenkit, hogy elismerjük, hogy okosak vagyunk vagy szépek, mert akkor már nagyképűek vagyunk... ha egy pasas meg 100x egósabb dolgokat mond, akkor meg "hűűűű, igggggazi férfi, hmmmm, nagyon határozott, magabiztos, férfias". Ha meg nem mézesmázos meg szuperkedves módon beszélünk akár ismeretlenekkel is, akkor egyenesen bunkók vagyunk elvileg. Ha nem mosolygunk, miközben az utcán járunk, kapunk beszólásokat, hogy miért nem mosolygunk

- egy párkapcsolatban, vagy akár csak simán szexben is ki vagyunk szolgáltatva a férfinek, ezért 20szor meg kell gondolni, kinek adjuk magunkat oda... mert bizony ha becsúszik a gyerek, az a mi szervezetünket befolyásolja, és nekünk kell megszülni / abortuszra menni vele... "apuka" meg sokszor szépen elsunnyog, gyerektartást nem lehet tőle vonni, mert trükközik stb.

2017. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
72%

62. Ez a valóság :(


Én szívesen lennék férfi, cserélûnk kérdező?

2017. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 A kérdező kommentje:

"Szerintem troll a kérdező ráadásul ügyes :D"


Egyáltalán nem troll kérdés...ez van :)

2017. jún. 14. 13:14
 65/81 A kérdező kommentje:

63


Cseréljünk :)

2017. jún. 14. 13:16
 66/81 A kérdező kommentje:

"Jó isten, gyere le... Hát hogy lehet egy férfi ekkora rinyap*na?"


Úgy, hogy nőnek lenni sokkal jobb :)

2017. jún. 14. 13:20
 67/81 A kérdező kommentje:

62


Elolvastam, de a véleményem nem változott :) Jobb nőnek lenni, mint pasinak! :)

2017. jún. 14. 13:21
 68/81 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mondj rá példát.

Itt összesen azt látom, hogy sírsz, mert nem repül a szádba a puni, mert első randin ki kell fizetni egy 400 Ft-os kávét, meg azt hiszed, a gyes alatt az ember otthon heverészik.

A többi, amit leírtál: önvédelmi esetben mindkét fél üthet, másik esetben nőtől is csak akkor fogadják el, ha veszélyben érzi magát (pl. akarata ellenére letapizzák). Ha a nőt meg akarják támadni, a pasinak sem KELL verekednie, hanem szépen elrohannak.


Mondjuk lehet, neked annyira kardinális kérdés, hogy a nők szaladjanak utánad, hogy ezért minden egyébként jóval nagyobb horderejű probléma, amit itt leírtunk, kicsiségnek tűnik, mert kanos vagy és hisztirohamod van.

2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
41%

#66

Jól van, okos vagy, kapsz cukrot.

2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
Jól van okosak vagytok...itt befejeztem a témát, mert most jönne a vita része...Nőnek lenni sokkal jobb és ennyi. Én így látom és kész pont vége! :)
2017. jún. 14. 13:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!