Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátomat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat ha az exemmel találkozok?

Figyelt kérdés
nincs köztünk semmi csak jól elvagyunk, beszélgetünk, kávézunk de a barátomat nagyon zavarja

2017. jún. 15. 13:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hátha...

Veszélyes játék, de hátha ettől észbekap.

Ha bántja a lelkét, féltékenykedik, szépen le lehet ültetni és szembesíteni vele hogy "na látod, pont ezt teszed te velem, nekem pont ilyen rossz érzés".


Ha pedig hidegen hagyja, akkor vagy nem is szeret, vagy tényleg ilyen tágak a határai és neki ez egy kapcsolatba belefér. Amit te vagy elfogadsz, vagy elgondolkodsz hogy kell-e ez neked hosszú távon.

2017. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Bár így is én érzem magam rosszul hogy ilyenhez kell folyamodnom de ahogy irtad, hátha....
2017. jún. 16. 12:31
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg eleve hulyeseg egy ilyen jatekot jatszani, h "ha te is akkor en is alapon". Es mi lesz az eredmenye? Megeri? Ha egy "kapcsolatban" az ex nagyobb vedelmet kap, akkor nincs is mirol bezsleni... Egyaltalan nem is ertem kerdezo, h meg miert vagy ezzel a lannyal...?! Nem hiszem, h o az egyetlen no a Foldon... Legyel te az okosabb! Veletlenul se menj ki az exel mert utana az lesz h kvittek vagytok! Te is megtetted es o is. Nem vagdalhatod a fejehez es te sem leszel egy szent. Hulyeseg lesullyedni egy idiota szintjere... De te tudod :)
2017. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem tettem meg. De meg tudtuk beszélni. Azóta minden rendben szerencsére. Kopkopkop :)
2017. jún. 23. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!