Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátomat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat ha az exemmel találkozok?

Figyelt kérdés
nincs köztünk semmi csak jól elvagyunk, beszélgetünk, kávézunk de a barátomat nagyon zavarja

2017. jún. 15. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Jaj. Az én exem egy hirtelen felbukkanó lánybarátjáról beszélt így hogy "jól elvagyunk". Mint utólag kiderült egy ideje akkor már csalt vele engem.

Remélem neked jobban alakulnak a dolgaid. És teljesen igazat adok neked!

N

2017. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem bízol magadban, vagy a barátnődet tartod egy ócska K-nak?
2017. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Hogy miért zavarja?

1.

férfi és nő között "csak" barátság nagyon ritkán van. Előbb-utóbb átfordul valamelyik félnél.

2.

az ex már több mint barát, sokkal intimebb a viszony, még ha ex, akkor is.


Én pl. nagyon jóban vagyok az exemmel, rengeteget beszélgetünk, sok időt töltünk együtt. De ha lenne valakije, én bizony nem trollkodnék bele az életükbe, szépen lekopnék, max. csak úgy járnánk össze ha a párja is ott van. (az viszont lehet engem zavarna és minimálisra csökkenne a kapcsolatunk, nem tudom előre)

2017. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Magamban? Az exében nem bízok akivel nem mellesleg nagyon nem jó a viszonyom és tudom hogy vélekedik rólam. Nem tartom k-nak a barátnőmet se... csak vannak egy kapcsolatnak bizonyos határai amiket nem lépünk túl. Vannak nekem is ex barátnőim de az isten nem venne rá hogy találkozzak velük úgy hogy van valakim. Nem magam miatt, hanem azért mert tdtdom hogy ez hogy esne a barátnőmnek...
2017. jún. 15. 14:57
 15/24 anonim ***** válasza:

Mit jelenhet az, hogy te nem bízol a kedvesed exében? :O

Te a barátnődben nem bízol, meg abban, hogy már te vagy a nyerő.

Vannak határok egy kapcsolatban - és azoknak érdemes egy kapcsolatban maradniuk, akik szerint ezek kb. ugyanott vannak.

Nálatok ez nem így van.

2017. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Miért? Egy zsák szarért. Na, kb. ennyi értelme van találkozni az exeddel, mint a mostani beszólásomnak. :D
2017. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"nem mellesleg nagyon nem jó a viszonyom és tudom hogy vélekedik rólam."


na ez ráadásul plusz veszélyt is hordoz!

Voltam hasonló helyzetben, a párom napi kapcsolatban maradt az exével, majdnem minden nap beszélgettek telefonon. Ráadásul az exével mi gyűlöltük egymást. Ezért folyton oltotta a páromat ellenem.

És nem kell nagy pszichológus professzornak lenni ahhoz hogy belássa bárki, a folytonos leértékelésnek bizony van hatása.


Van egy buta kis film, aminek viszont a mondanivalója pont ez, "Exek és szeretők" a címe.

2017. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ez a helyzet amit az utolsó írt. Most én vagyok a gonosz hogy ebbe bele szóltam, az ex meg a normális csak barát..
2017. jún. 16. 10:00
 19/24 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok,

nagyon nehéz erre a helyzetre megoldást találni.

Én se nagyon tudtam mit kezdeni a helyzettel.

Ha felhoztam páromnak a témát, elmagyaráztam neki higgadtan logikusan hogy mennyire rossz hatással lesz ez a mi kapcsolatunkra, csak megsértődött. és még jobban, őszintébben bólogatott az exnek.

Próbáltam erőszakosabban is kifejezni hogy ez nekem nem fér bele, az én határaim nem engednek meg ilyesmit és legyen szives ezt tiszteletben tartani, és én sem teszek vele ilyesmit.

Erre pedig a "ha nem teszik, nyugodtan elhagyhatsz" tipusú megjegyzések jöttek.


Egyedül akkor gondolkodott el azon hogy ez milyen rossz érzés, amikor én is direkt elkezdtem más nőkkel csevegni telefonon. baromira nem szeretem ezt a módszert, mert bántó és veszélyes. De pl. az én páromat csak ez késztette gondolkodásra, csak így tudta átérezni.

Amikor féltékenykedett, azonnal az orra alá tettem, hogy "na látod, nekem pont ilyen szar érzés minden nap, amikor az exeddel csevegsz fél órákat, vele beszéled meg a mindennapjaidat, ja és tőlem/magunktól veszel el időt az ő javára"

2017. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kezet foghatunk, én is megkaptam a ha nem tetszik viszlát kártyát, mondtam is neki hogy oké, lenyelem ezt... de innentől kezdve én se fogom vissza magam. Jövő hétre meg is beszéltem egy találkozót az egyik exemmel, akivel nem mellesleg jó viszonyban vagyok de nem beszéltem vele fél éve a barátnőm miatt mert féltékeny volt rá. Meg látjuk mi lesz belőle.
2017. jún. 16. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!