Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermekes anyukák, voltatok valaha szerelmesek másba a férjetek mellett?

Figyelt kérdés
Plátói maradt vagy viszony fejlődött belőle? Kiderült vagy sem? Ha viszonnyá vált hogy alakult tovább az életetek? Minden ezzel kapcsolatos sztori jöhet.

2017. jún. 17. 21:25
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ugyan gyerekünk még nem volt, de már házasok voltunk és tényleg nagyon boldogok. Viszont olyan munkám volt, agol kamionsofőrökkel dolgoztam együtt....

Az egyik felé nagyon vonzódtam (szerelmes nem voltam,csak szexuálisan vonzott) és úgy vettem észre kölcsönös is volt..... sőt nem csak én vettem észre, hanem mások is a környezetünkben....flörtölgettünk egymással, egyszer majdnem megcsókolt, de aztán mégsem....ezenkívül semmi nem történt....terhes lettem, ott kellett hagynom a helyet, később ő sem járt már be, más munkahelye lett.....nagyon szeretem a férjemet, de ha úgy alakulna, nem dobnám ki az ágyból, de csak a testiség miatt.....másképp nem érdekelne....

2018. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Volt ilyen és még lesz is, ebben biztos vagyok. Volt viszonyom is, de volt, hogy plátói maradt.
2019. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!