Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a történetről? Vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már feltettem pár napja, lehet valaki felismeri a történetet, de szeretném újra kikérni a véleményeket és most bővíteném is egy kicsit.


Szóval a párom munkahelyén dolgozik egy 40 körüli egyedülálló nő, akit a párom van, h dicsérget, h korához képest milyen jól néz ki stb. Anno nem nagyon figyeltem erre, de mostanság kicsit zavaró lett. Úgy érzem, h a nő picit mintha nyomulna a 25 éves páromra. Volt amikor nem ment a párom ki a kollégákkal sörözni akkor a nő szelfiket küldözgetett a páromnak. Most volt születésnapja a barátomnak, felakartam ajánlani, h a kollégáinak sütök muffinokat, h kínálja meg őket majd, de h ő már megbeszélte a nővel, h süt neki tortát... Mondom oké. A céges összejövetel után mesélte, h sikere volt a tortának stb. Kérdeztem, h a torta felvágása is sikerült-e? Mert hát ugye a szülinaposnak illik felvágni - gondoltam. H nem, ez a kolléganője vágta, hozta a vízbe bekészített kést, amíg neki gratuláltak. Én erre, h milyen cuki házaspár feeling lehetett az egész, nagyon megnéztem volna :D Nem vette a lapot, csak nevetett. Általában együtt járnak ebédelni, tudtommal többen, de eltudom képzelni, h kettesben is. Ez a nő egy minden lében kanál típust fest vagy én nem tudom...


Vagy lehet csak az öreglány startolt rá a páromra? És a párom csak nem veszi ezt észre?


2017. júl. 10. 14:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem tud tortát vágnj nem vártam el, de h fel se vághatta hanem a nő már legyeskedett, h majd ő megcsinálja 😊 Ez volt fura csak, h azonnal oda állt mellé, meg se kérte őt :) Aztan igen, lehet csak túlreagálom:/
2017. júl. 10. 14:53
 12/34 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mit oszt-szoroz, hogy 40 éves? És ha a csaj 23 éves lenne, mi lenne? Úgy látom, többeknek nem is az szúr szemet, hogy esetleg nyomul, hanem hogy "vén".
2017. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

Egy 40 éves aligha öreglány meg szottyadt, gondolom ezt a huszonéves narancsbőrösseggű irigy libák írogatják.

A közös ebéd meg sütés a munkahelyeken megszokott, főleg, ahol családiasabb a hangulat. Ez még nem jelent semmit, de azért figyrlj oda.

2017. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%

En beraknam a szros gatyait egy nejlonzacskoba es reggel azzal inditanam utjara, hogy adja at ezt is meg a kezcsokodat a negyveneves kolleganojenek.

Teged hulyenek nez a parod, de nagyon! Tesztel teged, hogy mennyit tursz el, neked kell meghuznod a hatart, hogy: ENNYIT.

2017. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
A 23 eves is nekem ugyanilyen problema lenne
2017. júl. 10. 14:58
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Mond meg az asszonynak hogy ha össze akar vele jönni akkor csak tesség, de miest meglátja a szottyos testét sírva fog vissza menekűlni. Az egy dolog hogy jól tartja magát, de a kora akkor is látszódik.
2017. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Mar epp telefonaltunk a baratommal es megmondtam neki h nem tetszik h ennyire kozvetlen mert nekem is vannak haverjaim, de egyik sem ilyen "nyomi" mint a no. A kora meg nem nagyon erdekel, lehetne felolem 20 eves is, akkor sem tetszene
2017. júl. 10. 15:03
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem vette a lapot, hanem rajtad nevetett, valszeg nincs köztük semmi.

30/f

2017. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
18 legyen igazad :)
2017. júl. 10. 15:49
 20/34 anonim ***** válasza:
34%

13# te meg gondolom pont valami 40eves szottyos vagy aki azt hiszi magáról hogy jol tartja magát es irigykedik a 20on évesekre mer lehet van narancsboruk de közel se nézel

ki mar olyan jol

mint ok :S

2017. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!