Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a történetről? Vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már feltettem pár napja, lehet valaki felismeri a történetet, de szeretném újra kikérni a véleményeket és most bővíteném is egy kicsit.


Szóval a párom munkahelyén dolgozik egy 40 körüli egyedülálló nő, akit a párom van, h dicsérget, h korához képest milyen jól néz ki stb. Anno nem nagyon figyeltem erre, de mostanság kicsit zavaró lett. Úgy érzem, h a nő picit mintha nyomulna a 25 éves páromra. Volt amikor nem ment a párom ki a kollégákkal sörözni akkor a nő szelfiket küldözgetett a páromnak. Most volt születésnapja a barátomnak, felakartam ajánlani, h a kollégáinak sütök muffinokat, h kínálja meg őket majd, de h ő már megbeszélte a nővel, h süt neki tortát... Mondom oké. A céges összejövetel után mesélte, h sikere volt a tortának stb. Kérdeztem, h a torta felvágása is sikerült-e? Mert hát ugye a szülinaposnak illik felvágni - gondoltam. H nem, ez a kolléganője vágta, hozta a vízbe bekészített kést, amíg neki gratuláltak. Én erre, h milyen cuki házaspár feeling lehetett az egész, nagyon megnéztem volna :D Nem vette a lapot, csak nevetett. Általában együtt járnak ebédelni, tudtommal többen, de eltudom képzelni, h kettesben is. Ez a nő egy minden lében kanál típust fest vagy én nem tudom...


Vagy lehet csak az öreglány startolt rá a páromra? És a párom csak nem veszi ezt észre?


2017. júl. 10. 14:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Bajom nincs a 40-es nőkkel, nem ezért emeltem ezt ki, csak h legyen a korkülönbség érezve :D
2017. júl. 10. 16:57
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem oszt,nem szoroz,hány éves a nő.Az igazi gond szerintem,hogy a barátod otthon is emlegeti meg dícsérgeti neked.Ilyenkor kell okosnak lenni,ne éreztesd a pasiddal,hogy féltékeny vagy!Csak légy résen,és addig szerintem ne balhézz,míg nem derül ki konkrétum.Az csak olaj a tűzre,még inkább a nő karjaiba lököd.
2017. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%

Most nyisd ki a szemecskedet es a fulecskedet, mert igazat fogsz hallani es olvasni.

Az 40 eves no bizonyara meg nagyon jol nez ki es koruldongjak a ferfiak, ha a parod szeme is megakadt rajta.


Az a no tudja azt, amit te meg nem: Megjatszani, hogy a kozeppontba hogyan kell emelni a ferfit, egy kis torta, egy kis dicseret es a fefiego mar el is hiszi, hogy a o a vilag kozepe. Hidd el, hogy mire lehuzza a bugyijat, akkor a ferfit mar csoppet sem fogja erdekelni, hogy az a nunus es "szottyadt" testhez tartozik. A no nagy capa, egy "hianyzol" szelfivel es egy ocska tortaval mar meg is vette maganak a zsakmanyt. Nem erdekli, hogy te friss, ropogos huszas vagy, a parod vele fog kefelni es nincs kerdese tobb.


Vedd mar eszre, hogy a te muffinodat elutasitottak, de az idegentol a tortat rajongva fogadja.


Kerdesed van meg, vagy magyarazzam tovabb? Fogd mar fel, hogy a ferfinek nem a szavak szamitanak, hanem a tettek. Ha teged akarna, akkor azt mondta volna a kolleganonek, hogy bocs, de nem kell a tortad, a baratnom sut nekem isteni mufint, hogy megkinalhassam a kollegakat, nem suttette meg veled, hanem... hanem a tortanak orult. Annak orult ugy, hogy szart ra, hogy te megbantodsz-e vagy sem. Forditsd meg az egeszet, te mikor viselkednel igy a paroddal?

2017. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni, de a muffint csak azután mondtam neki, miután ő már megrendelte a tortát és h nem szeretne már hülyét csinálni a nőből. A nő elég borsos árat elkért a tortájáért, de gondolom a gesztus a lényeg és nem is nézte a pénzt, h most azért fizetnie kell... Mit kellene tennem? H esetleg ne csavarja el a fejét? Most már teljesen bizonytalan lettem...
2017. júl. 10. 19:52
 25/34 anonim ***** válasza:
51%

A tortarendelest barmikor le lehet mondani, ugyanis azt csak egy nappal elotte keszitik el tenylegesen... eppen azert, mert barmikor lemondhatjak. Es amugy meg miert zarja ki a ketto egymast, hogy a kollegaktol kapok tortat, de az EN BARATNOM meg elkeszitette nekem a legjobb muffint, amit korbehordok?

Voltam mar negyven dogos no, ugy daraltam be a huszas kisfiukat, mint te estenkent a kekszet. Egyetlen egy volt kozottuk, aki at mondta, hogy nem kell neki a kavem, mert van neki baratnoje aki reggel azt elkesziti neki. Elotte kalapot emeltem es mind a mai napig ugy gondolok ra, hogy ez egy igazi ferfi volt. Nem is probalkoztam nala tovabb hanem vegtelen tistelettel kezeltem.

2017. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Szóval vissza kell, h utasítsa ha valamit felajánl? Vagyis vissza kellene? Írhatnék neked privát üzenetet?
2017. júl. 10. 20:31
 27/34 anonim ***** válasza:
51%
Irj privatot! De csak ha fatylat rangathatok a szemedrol, ha fel vagy ra keszulve, akkor irj! Szerinted miert nem irt ide sok ferfi?
2017. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Most akkor sütötte a tortát vagy rendelte? És a párod fizetett érte?
2017. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Süttette a nőcskével, és amikor én júniusban megkérdeztem, h miért ne lehetne itthoni valami sütit vinni, akkor az volt a válasza, h már lebeszélte, h ő megcsinálja ergo megrendelte tőle. JÚNIUSBAN. Amit bármikor vissza lehetett volna mondani... Meg akár múlthéten is
2017. júl. 10. 21:29
 30/34 anonim ***** válasza:
#20-as: látom nagyon beletrafáltam te szerencsétlen retek. Nem, nem vagyok közel se 40-es, te viszont képzelem hogy nézhetsz ki. Mondjuk a hozzászólásodból ítélve eszed se sok van, sz.r lehet neked. :(
2017. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!