Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a barátomtól ez a húzása?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal. A napokban a közeli városban "városnapok" voltak, ami azért fontos mert ott találkoztunk először, ezért gondoltuk hogy megint elmegyünk, és megünnepeljük az 1. évfordulónkat (hivatalosan 1 hónapra rá jöttünk össze, de ez lényegtelen). Pár nappal az esemény előtt írt a legjobb barátnőm hogy talizhatnánk, mert máshol tanul, pár havonta látjuk egymást, dolgozik is stb. A párom kiverte a hisztit, hogy ez a mi napunk, hagyjon béken minket mindenki. (Amúgy is ki nem állhatja a barátnőmet, ha egy légtérbe vannak veszekednek valamin). Oké, lemondtam. Ezután a legjobb haverom írt, akinek bár tetszem, tiszteletben tartja a dolgot, de őt is lemondtam. A városnapokra jött a családom is, minden rendben volt. Aztán találkozott ott egy régi osztálytársával, és végig vele volt... mondanom sem kell, mennyire rosszul esett. Válaszul azt kaptam hogy legalább lehettem a családommal, úgyis ritkán látom őket, meg hogy biztos a haverjával van gondom, mikor én mondtam neki hogy menjenek el sétálni stb, csak nem gondoltam hogy egész este vele lesz... 20L és 22F
2017. júl. 10. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%
És a tudta, hogy Te nem 10-től hajnali 3-mas intervallumra gondolsz? Ezt mondtad neki? :O
2017. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Meg fel lehet hívni, hogy hiányzik vagy valami. Nem? Ha nem tetszik akkor szólj.
2017. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, Istenem.

Nyilván nem mondta a kérdező, hogy milyen intervallumra gondolt, de ez akkor is bunkóság a pasi részéről.

Ő hisztizett, hogy legyenek együtt, a lány miatta le is mondott másokat, szóval neki is lehetett volna annyi esze, hogy 1-2 órát sétál a régi osztálytársával, majd elmennek megünnepelni az évfordulót kettesben

Főleg úgy, hogy neki is fontos volt elvileg, lévén hogy hisztizett érte.

Másrészt: tudom, hogy ezért le leszek szólva, de a figyelmességnek az a lényege, hogy magától jön. Például nem azért készítek a barátomnak mondjuk tojássalátát, mert azt mondta, hogy 'ej asszony, jó lenne má' egy kis tojássaláta', hanem azért, mert tudom, hogy szereti, és meg akarom lepni.


21/L

2017. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
#13 Lányom. Egy szóval sem mondtam hogy nem bunkóság, de lássuk be, ő választott szellemi fogyatékos pasit, akinek mindent mondani kell. Na, hát ő nem mondta, csak gondolta. :D
2017. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem is értem, miért kérdés ez. Egyértelműen bunkó volt. Ráadásul szereti a kettős mércét...



"És a tudta, hogy Te nem 10-től hajnali 3-mas intervallumra gondolsz? Ezt mondtad neki? :O"


Nyilván ilyen szinten el kell mondani mindenkinek mindent. Te például meg szoktad mondani az aktuális párodnak, hogy név szerint kivel nem szexelhet? Mert, ha nem...

2017. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

jó kis évforduló, ha már előtte is összekaptok rajta.

Egyébként neked van igazad, ha te lemondtad miatta a programot,akkor nem kellett volna ott hagynia..

Szerintem próbáljatok meg kicsit lazábbak lenni, ez a tervezgetés és görcsösség sok feszültséget szülhet..

Mi lett volna akkor, ha egy nappal hamarabb vagy később ünneplitek meg az évfordulótokat?Vagy ha akkor ünnepeltek,amikor ténylegesen össze is jöttetek? Semmi szerintem, ilyenen kár összeveszni.

A párod egyébként miért veszekszik a barátnőddel? Ez így elég gáz, főleg,hogy neked fontos a lány, ritkán látod.

2017. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
92%

11-es: Ez kb. ugyanaz, mint mikor apámnak mondtuk anyukámmal, hogy szedjen már vacsorára egy kis paradicsomot a kertben, erre leszedte az összeset. Aztán meg hepajkodott, hogy mi vagyunk a fogyatékosok, mert nem mondtuk meg neki, hogy darabra mennyi kell.

Azért ne legyen már mindenki ennyire korlátolt, nem gyerek, feltételezem, hogy tud önállóan gondolkodni.

Szóval igen, szemétség volt tőle. Vagy cask direct le akarja rázni a láény haverjait, hogy ne legyen neki senki más, csak ő. Ez a rosszindulatú válasz. A jóindulatú az, hogy csak simán paraszt.

2017. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg,hogy az ő gondolkodása szerint az nem gáz,ha téged estétől hajnalig otthagy,mert ő ezt megteheti.Te viszont rázz le mindenkit,mert ő úgy akarja.Ezt hívják önzőségnek.Persze így utólag ezen kár rágódni,de akkor sem volt fair,és ez a viselkedése nem hiszem,hogy változni fog.
2017. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!