Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit az orvos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit az orvos?

Figyelt kérdés

Vizsgálat (nőgyógyászati uh) közben, hogy lássam a monitort, kicsit megmozdultam, mire konkrétan a fenekembe csípett azzal, hogy maradjak nyugton, mert különben így járok.

Amúgy is közvetlen velem (jópár éve járok már hozzá), többször a kezemhez ér, átkarol. De egészen eddig azt gondoltam, hogy inkább csak baráti a dolog.

Nekem szimpatikus, bár kicsit idős, de sármos a doki. Amennyire hallottam, nem túl jó a házassága.


2017. aug. 23. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is érdekes lény vagy, ha szerinted ez nem biztos, hogy túlment a határon....
2017. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Ezt hadd döntse el ő hogy túlment -e egy határon az orvos. Neki nem így tűnt. Mellesleg nem lehet hogy a doktor meg fogja a lány jelzését ezért engedte meg magának? Elmondta hogy akár be is jöhet a pasi neki sármos..


Kedves Kérdező Te pedig szimplán magaddal törődj az érzéseiddel. Tetszik hogy a meztelenséget ilyen normálisan fogod fel.

Hidd el ez nagy nagy előny :)

2017. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Lehet, csak a hiúságomat legyezgeti maga a lehetőség is, hogy esetleg "úgy" néz rám.

Nagyon régóta járok hozzá (17 éve), sosem jutott eszembe határokat húzni, hiszen mindig azt gondoltam, hogy a helyzet miatt adottak, és mindig a helyzetre szabottak.

Az volt az első olyan megmozdulása, amit nem tudtam hova tenni.

2017. aug. 25. 13:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kicsit is csinosabb nővel ezt csinálja. Egyszer sebészeten voltam, és egy öreg orvos volt, aki előtt le kellett vetkőznöm fehérneműre. Frankón elkezdte simogatni a combom a fószer. 22 éves voltam.
2017. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudod, kit csipkedne...
2017. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Különben sok nőgyógyász impotens vagy legalábbis merevedési gondokkal küzd, vagy csak az extrém szex izgatja fel."

Érdekelne, hogy ezt mire alapozod?

2017. szept. 6. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!