Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lettek ilyen nagyigényűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ilyen nagyigényűek a nők? Kocsi, költőpénz, menő megjelenés kell ahhoz, hogy egy átlagos városi nő egyáltalán szóba álljon velem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
10%
Tenni érte...nehogy majd valamelyik elmebajos becsavarodjon amiatt, hogy a "kedves" nők igen nagyra tartják magukat, igen "drágán" lehet megkapni őket, aztán véresre k..rja valamennyit! Akkor lehet majd sírni...
2017. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
45%

Pont errol beszelek,sajnos a lanyok is ezt mondjak a mai pasik elkepesztoek,olyan egyszeruek mint a faek.

Az elmebajost meg majd elintezik :)

Mindennek van ara,mindenert tenni kell ez van,vagy lehet otthon matyizni es prostizni.

2017. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi kérdező, neked lehetne akármennyi pénzed, akkor sem kellenél senkinek, hiszen idióta vagy :DD
2017. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem varja el, hogy szazezres ruhakban maszkaljon egy ferfi, lol, setalgatok a belvarosban es elvetve latok TENYLEG penzes ferfit, ellenben tobb szaz atlagos (megjegyzem, ezalatt nem a csoro prolikat ertem) ferfi minimum atlagos, de altalaban legalabb egy fokkal csinosabb lanyokkal maszkal.
2017. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
42%
12-es fogadok neked azért olyan hű de sokat nem kell tenni, mert az életem teszem rá, hogy szerencsés lapokat húztál a születésednél ,az az jó géneket örököltél. Ha így van, majd akkor okoskodj, ha azok helyében leszel, akik a képességeikhez lehetőségeikhez képest, amit tudnak megtesznek, mégsem áll velük szóba egy nő sem, csak mert szar lapot húztak annak idején. Ennyit erről, amíg nem ebbe a helyzetben vagy, addig csak hallgass és örülj a helyzetednek!
2017. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
58%

#15-os kepzeld rengeteget teszek erte

-Heti 4 edzes

-Karrierem fejlesztem,napontan olvasok szakirodalmat

-Most megyek MSc-re meg majd vezeto kepzo suliba is

-Szakmai treningekre jarok

-Fejlesztem a szemelyisegem

-Odafigyelek a kajara

-Teperek a melomban

-Ruhaimat megvalogatom,stylist is segitett


Ti mit tesztek magatokert hogy normalis eletetek legyen?

2017. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
31%

Mi van nem tetszett a valaszom kerdezo? :D


Korbe lehet nezni, mennyi sok szep csaj megy el melletted az utcan, akik tenyleg adnak magukra. Ezzel szemben pedig rengeteg pasi, egy uj cipot sajnal megvenni es a 10 eves anyutol kapott poloban rohangal.

Nem kell szazezreket kiadni, hogy adj a kulsodre, es nyilvan nem ugy kell kinezni mintha egy cimlap fotozasrol rangattak volna ki, de az elso benyomas sokat szamit es az a nagy tobbsegenel a nullaval egyenlo.

2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
13%
Semmit nem teszel érte, csak szerencsés vagy...
2017. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
37%

Nekem csak azt árulja el valaki, hogy miért mindig a férfinak kell tenni mindenért és miért neki kell megteremtenie KETTEJÜKNEK mindent?

Ha egy nőnek BMW kell meg költőpénz akkor teremtsék meg maguknak, de sokuknak annyi pénze sincs, hogy egy buliban 3 sörnél többet rendeljenek. A munkáról nem is beszélve. A legtöbb nő ugyanúgy minimálbér közeli fizetésért dolgozó személy. Az is fura, hogy ez a dolog soha nem kerül előtérbe fordított szemszögből. Nem láttam még nőt azért hisztizni itt akit azért utasítottak volna vissza mert épp nincs jogsija.

2017. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%

#18 ertem.

Tehat akkor az izmokat,a jo munkahelyemet,a szakmai fejlodesemet mind mind szerencse es veletlen igaz?

Sot ahogy a hajam is all az is ahogy anyumbol kijottem ugy van.


Az,hogy tudok a no nyelven kommunikalni azt is hozzamvagtak csakugy.

2017. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!