Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lettek ilyen nagyigényűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ilyen nagyigényűek a nők? Kocsi, költőpénz, menő megjelenés kell ahhoz, hogy egy átlagos városi nő egyáltalán szóba álljon velem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kocsi valóban nem szükséges városban szerintem feltétlenül.

Költőpénz alatt nem tudom mire gondolsz, de értékelem, ha nem nekem kell meghívnom, hanem mondjuk felezzük a számlát, esetleg meghív egy kávéra.

A menő megjelenés, hát...kell. A barátom, mikor megismertem, korántsem tartottam vonzónak. Magas, mackós, szemüveges, szőrös, abszolút nem volt az esetem, de aztán beszélgettem vele, láttam többször, hogy hogyan öltözik, viselkedik és meggyőzött. Nem gazdag srác, abszolút, de egy farmert és egy kötött pulcsit úgy hord, hogy megfordulnak utána. És azokat is h&mben vette és túrta:D

Szóval fogd magad, fektess energiát és időt az életedbe.

Egyébként egyetemisták vagyunk mindketten, ami mellett dolgozunk és függetlenül tudunk élni 20 és 23 évesen, szülők kapcsolatai nélkül.

2017. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 acelsziv ***** válasza:
Az a helyzet kérdező, hogy lehetne neked akár Maseratid is és járhatnál talpig aranyban a kisugárzásod kb annyira vonzaná a nőket, mint darazsat az ecetszag.
2017. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!