Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lettek ilyen nagyigényűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ilyen nagyigényűek a nők? Kocsi, költőpénz, menő megjelenés kell ahhoz, hogy egy átlagos városi nő egyáltalán szóba álljon velem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
34%

#19 ezt egy ferfiasan gondolkodo ferfi fel se veti,mert belso igenye,hogy joletben bosegben minden eroforrassal ellatva eljen.

Pont ez az ami vonzo a noknek,mert o tud tulelni magas a tulelesi erteke,belso kesztetes hajtja a sikerre.

Ez kell a noknek,hogy megoldja a dolgait.

Aki rinyal meg pont ott tart sajnos,ne csodalkozzon,hogy egy nonek sem fog kelleni.

2017. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
7%
20# Az MSc-re meg apad vasarolt be!!!4!4!!44
2017. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
98%
Amugy nem a nok hibaja, hogy a ferfiaknak semmi elvarasuk a pinan kivul.
2017. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
29%

#22-es te mirol beszelsz ember?

Fejtsd mar ki?

Tudod en fizetem a tanulmanyaimat,de az MSC meg ingyen lesz nekem mert van 4 felevem meg.

MUNKA mellett tanulok,te meg rinyaljal akkor.

Nod nem lesz azt most mondom ugyhogy marad a sor meg a kezed esetleg neha prostizhatsz is.


Kifogas gyar vagy,mindenre talalsz valamit,gondolom szakmad is valami ami eppen volt,csak legyen.

2017. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
7%
Jól van 44%-os leszarjuk a kib..ott sikeres életedet, senkit nem érdekel.
2017. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
7%
Jaguar, akkor elegge elb*sszott lanykak a zsanereid. Sok tarsasagban, ember kozott megfordultam mar, tobb novel is beszelgettem, mint szerintem te egesz eletedben de eddig meg senkitol sem hallottam azt, hogy "azert nem adtam neki eselyt sem mert nem logott a kezeben a slusszkulcs es nem volt egy koteg huszas a zsebeben". Vagy csak lehet en mozgok mas korokben...
2017. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

#25 van hova fejlodnom nekem is,sot boven van hova ennyi.

Frusztralt vagy keress egy pszichologust hidd el jo lesz.

2017. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
27%
44%-os te tényleg ekkora veréb lehetsz? Vagy csak simán megjátszod magad? Érdekelne, de komolyan.
2017. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem en sirankozok itt allandoan nok vegett.


Igazatok van aki probal nektek valamit elmondani az vereb.


Nem baj utolso te okos vagy az a lenyeg.

2017. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
24%
Minek keresnék ,az is csak ilyen üres frázisokat, közhelyeket puffogtatna, akár az egyik volt haverom, amíg sikeres volt a nőknél, voltak kalandjai, volt hosszabb távú kapcsolata is, addig igen tudta hangoztatni, hogy a magabiztosság a fellépés a fontos stb., viszont amióta fordult a kocka és nem jön össze neki nő, azóta már igazam volt mindenben, meg szemét k..va az összes nő, őt már nem is érdeklik a nők.
2017. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!