Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lettek ilyen nagyigényűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lettek ilyen nagyigényűek a nők? Kocsi, költőpénz, menő megjelenés kell ahhoz, hogy egy átlagos városi nő egyáltalán szóba álljon velem?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 19:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom miért estetek ennyire neki a 44%os válaszolónak. Teljesen igaza van, ha tetszik ha nem.
2017. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
27%

#30 attol fugg kihez mesz,egy olyanhoz erdemes aki pszichoterapeuta meg kognitiv viselkedes terapaiat is beveszi.


Ne izgulj aki pszichologushoz megy az nem ertelmi fogyatekos meg nem bolond.


Vagy egy elethelyzet amiben elakadt az illeto pont erre vannak.


Pl engem megtanitott hogyan kell szexualis felizgatast csinalni szavakkal mik azok a buborek szavak.

Kajakra el kellett meseljek egy tortenetet de tele ilyen szavakkal

Kib..szott nehez volt eleinte.

2017. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Hát ha te ennyi értéket érzel magadban, barátom, akkor meg is érdemled, hogy csak a slusszkulcspörgetőket vedd észre.
2017. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
30%

"A magyar ferfiak tobbsege, semmi idot, penzt nem forditanak arra, hogy vhogy kinezzenek."


Lehet, nem ez a fontos nekik. Ez még önmagában nem gond. Aki ennek alapján ítél meg valakit, az csak önmagát minősíti :)

2017. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
5%

Jaja, ezzel magamat minositem.:D

"Nem ez a fontos nekik". Jo rendben, de akkor nem kell sirni, hogy a csinosabb nok ratok se hederitenek.

Persze tudom, a ferfiaknak egyaltalan nem szamit a kulso...

2017. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem tudom. Akinek nem fontos, hogy igényesen, vonzón nézzen ki, azt szerintem joggal kerülik el a nők. Vagy ha én azt mondom, hogy elhízott bálna vagyok, de nem az a fontos, ahogy kinézek, fogadják el, hogy egy igénytelen koca vagyok, majd a férfiak rohannak felém tárt karokkal? Nem hinném...
2017. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
29%
44%-os! Te eléggé békés ember lehetsz, hogy azok után amilyen stílusban beszéltem hozzád, normális hangnemben próbáltál tanácsot adni. Ezt díjazom benned, ha mást nem is, de ezt igen.
2017. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen felesleges általánosítani. Illetve van vidék, vidéki nőt is lehet felszedni.
2017. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ugyan már, azért láttok ronda pasikat átlagos nőkkel, mert magas az igenyszintetek.

Amíg egy srácnak 10-ből 8 lány bejön külsőre, addig ez fordítva max 2.

Aztán persze az igénytelen dagadt nő is szép, hiszen szimmetrikus az arca, csak a gonosz férfiaknak csak a kikent plázacicák kellenek hurr durr :c

Én ápolt vagyok, márkás ruháim vannak, egyedi stílusom, fehér fogaim, jó illatom, remek bakancsom télen, Jordan cipőm a többi évszakban, aránylag jól belőtt hajam és jó kisugárzásom. Mégis, ronda az arcom, nem tudok vele mit csinálni, nem vagyok persze nőgyűlolo, nem is halok meg szüzen, de ez lényegesen megneheziti a dolgom.

2017. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Miért te férfiként szóba állsz ratyi kinézetű nőkkel?

Kocsi némi pénz meg az élethez alap..Nem!?

De amúgy meg nem tudom milyen korosztalyra gondolsz..

De pl 30on fölül ismerkedni sincs hol.

2017. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!