Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok ha a párotok nem lenne hajlandó kompromisszumra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A közös kisfiunk idén kezdte az ált. Iskolát. Mivel a községben ahol élünk nincsen csak ovi, ezért abban a városban lévő suliba irattuk ahol én dolgozom(30 km-re, de a tömegközlekedés elég gyér) tehát ahhoz hogy bevigyem a gyereket én 4kor kelek, a gyerek 5kor, távolsági + helyijáratos busz. A férjem egy másik városban dolgozik, 8ra jár, 25 kmre és ő megy az autóval(csak 1 van sajnos). Neki 'kerülő' reggel vinni a gyereket(tényleg az), viszont nem is hajlandó odaadni az autót, csak hajlandó h elhozza délután. Felajánlottam hogy használjuk felváltva, ez sem jó mert akkor a bérlet kidobott pénz szerinte(félhavi is).

Azért is frusztrál ez a helyzet mert semmilyen más témában nem ilyen önző és hajthatatlan, csak kocsi témában, mintha valami státusz szimbólum lenne ha neki buszozni kellene...



2017. szept. 29. 07:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
Ja, lehet csak tényleg a szövegértésed ennyire rossz
2017. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
A 22es semmit sem mondott ami a az én kérdésemhez kapcsolódik. A kutya se kérdezte van-e neki lakáshitele
2017. szept. 29. 20:42
 33/37 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom nem megy az olvasás. Sehol sem mondtam olyanokat amiket te írtál, hogy kötelező Pestre költözni meg hasonló sületlenségeket. Arról beszéltem ha egyszer gyerek van akkor úgy alakítod az életed hogy a ne ő szívjon ha a szüleinek annyi esze nincs hogy egy ilyen problémát megoldjanak. De tudod mit, te csak ragadj le annál, hogy mekkora önző alak a férjed, hogy inkább hagyj hogy ti hajnalban keljetek és buszozzatok, végül is ez is igaz és nem kell átgondolnod a szülői hozzáállásodat sem.
2017. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Ismerem az ilyen szülőket mint te 22es, verik a mellüket hogy ők mennyi mindent feladnak a gyerekért közben meg a gyerek szív. Biztos tök jó hitel terhelt házban lakni egy nagyvárosban, szívni a szmogot és nagyon elégedett lenni magaddal meg a tanári fizetéseddel. Én is tudok ám személyeskedni, helyesírásra meg ügyelhetnél ha már annyira példamutató vagy😊😊
2017. szept. 29. 21:46
 35/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem verem a mellem, te vetted magadra. Mint írtam semmi gond, keltsd csak fel ötkor a gyereket és érjetek haza estére. Fogalmad sincs miről beszélsz, és adj hálát az égnek hogy a te gyereked nem sérült. A helyesírásom rendben van, ha félre gépelek valamit bocsánat, viszont nem értem te miért írsz ki kérdést és mit vársz el. Erre persze nem válaszol. Mit vársz erre az egészre? Sajnáljunk? Ez csak költői kérdés volt. Ne válaszolj :-)
2017. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Kérjek érte bocsánatot amiért az én gyerekem nem sérült? A kérdésemre választ kaptam, nem is egyet, értelemszerűen mérlegelem és döntök. Te viszont nem válaszoltál a kérdésre, hanem elkezdtél vájkálni egy olyan témában amihez semmi közöd és nem is volt vita tárgya. Menj most feszültséget gerjeszteni máshová, én nem vagyok rá vevő, te akármennyire élvezed is.
2017. szept. 30. 09:20
 37/37 anonim ***** válasza:
sikerült megoldani az égbekiáltó problémát?
2021. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!