Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok ha a párotok nem lenne hajlandó kompromisszumra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A közös kisfiunk idén kezdte az ált. Iskolát. Mivel a községben ahol élünk nincsen csak ovi, ezért abban a városban lévő suliba irattuk ahol én dolgozom(30 km-re, de a tömegközlekedés elég gyér) tehát ahhoz hogy bevigyem a gyereket én 4kor kelek, a gyerek 5kor, távolsági + helyijáratos busz. A férjem egy másik városban dolgozik, 8ra jár, 25 kmre és ő megy az autóval(csak 1 van sajnos). Neki 'kerülő' reggel vinni a gyereket(tényleg az), viszont nem is hajlandó odaadni az autót, csak hajlandó h elhozza délután. Felajánlottam hogy használjuk felváltva, ez sem jó mert akkor a bérlet kidobott pénz szerinte(félhavi is).

Azért is frusztrál ez a helyzet mert semmilyen más témában nem ilyen önző és hajthatatlan, csak kocsi témában, mintha valami státusz szimbólum lenne ha neki buszozni kellene...



2017. szept. 29. 07:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
34%
Jaj Kérdező, hát olyan faluba kell költözni, ahol van iskola. Meg bevásárlóközpont, mindenféle orvos, meg játszótèr, meg strand, és tulajdonképpen ki se kell mozdulnod a faluból :) vegyetek egy kicsi autót, és meg van oldva a gond.
2017. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindketten nagyon önzők vagytok a pároddal. Nekem a gyerekem most kezdte az első osztályt és mivel speciális nevelési igényű és a kisváros egyetlen integráló iskolájában tanítottam, pontosan tudtam hogy nem elég gyermekbarát az iskola. Úgyhogy összecuccoltam és felköltöztem Pestre. A lakáshitel nem kicsi, de otthagytam a kertes házat hogy a gyerek olyan iskolába járhasson ahol valóban odafigyelnek rá és ahol a legjobb kezekben van. Nem öröm itt a beton dzsumbujban lakni, de kibírok itt 4-8 évet. Neked még egyszerűbb az életed, hiszen nem írod, hogy a gyereked sérült lenne. Szóval ha költözésnél nem volt szempont hogy legalább egy nyomorult iskola legyen a faluban, akkor az titeket mint szülőket minősít. Gondolom nem nyomorogtok ha nyaralót is vettetek és ódzkodsz a használt autótól. (nekünk még sosem volt új autónk, kibírtuk) Úgyhogy vagy egy használt kis Suzuki, vagy a párod kerülőt tesz és visz benneteket. Ha elnézi hogy a gyereke ötkor kel, akkor gratulálok neki.
2017. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
Emberek, hé, hé! Itt nem az a probléma, hogy a gyerek iskoláztatása nincs megoldva! Itt a kedves férj önzése a gond.
2017. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
18-asnak teljesen igaza van, ez csak az elmélet, a gyakorlatban láthatóan nem közösen kell helytállnotok. Minta apa/férj!
2017. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

22es, te hogy lehetsz tanár ilyen gyér szövegértéssel? Nem az iskolával van a baj, a megyeszékhely legjobb ált. iskolájába jár a gyerek. Ismerek ott tanítót, nem egyet.

Én falusi iskolába jártam 4.-es koromig. Volt hogy egy évig a helyi könyvtárban tanultunk, mert a régi iskola épület lakhatatlanná vált. Ha jól emlékszem, 8an voltunk egy osztályban, 4 osztály volt összesen, 2 tanárral. Ezt sem kívánom a fiamnak.

2017. szept. 29. 16:35
 26/37 anonim ***** válasza:
80%
Pont hogy a te szövegértelmezésed a sz.r kérdező! :D (22-es válasszal kapcsolatban)
2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, úgy látom, te nem tudod értelmezni amit én írtam. Tudod mit? Akkor keltsd fel a gyerkőcöt hajnalban. Ha nincs más megoldás. De azzal hogy ráfogod apára, hogy ő milyen (amiben igazad van) még nem kerülöd meg azt a kérdést, hogy miért költöztetek olyan helyre ahol nincs iskola, ezzel eleve korán kelésre ítélve szerencsétlen gyereket.
2017. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Arra gondoltál hogy még nem volt gyerek mikor vettük a házat? Iskola, ovi is volt, most már csak az ovi van meg. Vagy az túl szürreálisan hangzik hogy nem szülünk bele a vakvilágba fix ingatlan nélkül? Semmi pénzért nem vinnék kisgyereket Pestre lakni. Ha neked ez kell, rajta, de nehogy már ez legyen a követendő.
2017. szept. 29. 19:17
 29/37 anonim ***** válasza:
#14: Te draga, az auto eleve kozos. Vagy mondhatnank azt is, hogy a ferj nyulta le a feleseg autojat.
2017. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező és az utolsó válasza... Azért manipulálod ám rendesen, amit a 22-es mondott :D
2017. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!