Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok ha a párotok nem lenne hajlandó kompromisszumra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A közös kisfiunk idén kezdte az ált. Iskolát. Mivel a községben ahol élünk nincsen csak ovi, ezért abban a városban lévő suliba irattuk ahol én dolgozom(30 km-re, de a tömegközlekedés elég gyér) tehát ahhoz hogy bevigyem a gyereket én 4kor kelek, a gyerek 5kor, távolsági + helyijáratos busz. A férjem egy másik városban dolgozik, 8ra jár, 25 kmre és ő megy az autóval(csak 1 van sajnos). Neki 'kerülő' reggel vinni a gyereket(tényleg az), viszont nem is hajlandó odaadni az autót, csak hajlandó h elhozza délután. Felajánlottam hogy használjuk felváltva, ez sem jó mert akkor a bérlet kidobott pénz szerinte(félhavi is).

Azért is frusztrál ez a helyzet mert semmilyen más témában nem ilyen önző és hajthatatlan, csak kocsi témában, mintha valami státusz szimbólum lenne ha neki buszozni kellene...



2017. szept. 29. 07:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

A nyaraló miért volt fontosabb?

Vagy gyerekkel miért nem lehetett volna valami normálisabb helyre költözni,ahol legalább általános iskola van?Középsuliban meg rosszabb esetben kolis lenne.

2017. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben a helyzetben teljesen egyertelmu lenne ferjkent, hogy nem a gyereket meg a felesegemet keltetem hajnalban, csak mert az en pocsikemnek derogal a busz, hanem egyenesen egyertelmu hogy en viszem iskolaba a gyereket, nem pedig te busszal hajnalban.
2017. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok azoktól a férfiaktól, akik nyugodt szívvel elnézik, hogy a párjuk küszködik, megy a gyerekkel busszal korán messzire és eszükbe sem jut, hogy odaadják a kocsit. Na, nekem ilyen férjem nem lesz.
2017. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
szerintem akkor sem a férjed autóját kéne lenyúlnod
2017. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Na most gyorsan megkérdeztem a páromat, mi mit tennénk hasonló helyzetben. Az jött ki, hogy mivel mi ketten szívnánk, ő meg egyedül, ezért logikusan én járnék a kocsival, vagy ő járna vele, de akkor kerül, és bevisz minket is. Utóbbira hajlik, mert ő is gyűlöli a tömegközlekedést, ez tényleg vmi pasis dolog lehet... x)

Utóbbi esetben kb. két perc kiszámolni, hogy megéri-e bérletet is venni, ha a napi hazautad + egyéb közlekedésed (ha van) olcsóbb lenne jeggyel, akkor értelemszerűen nem kell bérlet.

2017. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

A nyaralót igazából 'kivásároltuk', a nagyszüleimtől örököltem egy részét és trehány rokonok miatt döntöttünk így. Felújítás is volt, ezt nem lehetett tovább halogatni mert az épúlet állapota romlik. Nem bántam meg.

Nem szeretnénk visszaköltözni városba, nem véletlenül költöztünk ki. Nekem úgy alapból nincs bajom a busszal, de ez így megterhelő, főleg a gyereknek. A használt autót meg fogom beszélni a férjemmel.

2017. szept. 29. 10:55
 17/37 A kérdező kommentje:
Az autó KÖZÖS, nem a férjemé. Ahogy a gyerek is közös, meg a ház, meg a felelősség.
2017. szept. 29. 10:58
 18/37 anonim ***** válasza:
89%
Ez igy leirva tok jol mukodik, valojaban meg szarik a fejedre, oldd meg.
2017. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
5%
Nem csak városban van általános iskola,faluban is
2017. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nem tudsz olvasni? Írtam hogy a településen nincs iskola, csak óvoda a kevés létszámú gyerek miatt. Akkor milyen falusi iskolába irassam, kérlek
2017. szept. 29. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!