Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma 22-23 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma 22-23 évesen a szüzesség egy férfinál? Őszinte válaszokat!

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 08:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
Hát van még normális kérdező a földön! Olvasgatva a kategóriát, már azt hittem, kihaltak :D
2017. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert a tapasztalat azt mutatja, hogy az a "férfi", aki 23 évesen még szűz, az általában azért van, mert balek, lúzer, töketlen.

Ésssss mielőtt elkezdődne az ilyenkor szokásos hiszti, hogy "de Há akko mivel jobb aki már átment a fél város?" c. műsor:

Tudod van átmenet is.

Másrészt a nők még mindig inkább valóban az "átment a fél városon" tagot választják, nem egy ilyen hiszti-kriszti nyomorékot, aki izomból nyomkodja a nullát, mert valaki lemeri írni a véleményét.

Nőjj fel!

2017. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
#12 igazad van. én egy normális nő vagyok leírtam az első két válaszban ami a lényeg úgy gondolom sokan így gondolják még a kérdező őszinte választ akart erre megy a hiszti. nem az a baj hogy szűz hanem az hogy van vele valami gáz mert ahelyett hogy megértené hogy mi van hisztizik azon hogy baj meg mivel jobb ez meg az pedig már a kérdése is arról szól hogy probléma. Lehet arra volt inkább kíváncsi hogy lett volna itt valaki aki elveszi a szuzesseget
2017. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi, én ezeket rendszeresen úgy kiosztom hogy a lábuk nem éri a földet :D

Aztán nyomkodhatják a nullát is, ha kell, elküldöm a kur v a anyjába is.

A tiltás után 5 perc és itt vagyok és osztom tovább a sok semmirekellőt :D

Elhiszem hogy fáj az igazság, de ezt bizony le.kell nyelniük(egyébként be se másolom mit vergődött nekem a kérdező privátban).

A szűzfarok :D

2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

Tovább lázad a szűzfarok privátban.

Aztán csodálkozik, hogy szűz meg a kutyának nem kell:D

2017. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%

még mindig.

Azt ígéri hogy mccúr :D

Azt se tudja hogy kell :DDDDDD

2017. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%
nekem is csak privatba írogat :D qrvazik de az édesanyját ne rajtam keresse. nála tényleg baj a szüzesség már az agyára ment a ECI
2017. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit hagytam pörögni az öcsit, de letiltottam :D
2017. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max. annyiban lenne probléma, hogy 22-23 éves, nem a szüzesség, mert nem az én korosztályom. De nekem nem lenne gond, ha szűz, amennyiben nem önző, és fontos neki első alkalommal is, hogy nekem is jó legyen, nemcsak az, hogy véééégre puncihoz jutottam.
2017. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Pont a fenti válaszolók miatt kell mihamarabb elmenni prostihoz.


Tedd félre a havi chips, sör, csoki pénzt és menj el egy igényes lányhoz. Soha nem szabad róla beszélned.


Más lehetőség nincs, ha ilyen jellem vagy.


Sajnos én is későn kapcsoltam, de végül szép lassan belejöttem. Most már tudom határozottan kezelni a nőket és ismerkedni. Vénszűzként ezt felejtsd el... használd ki a lehetőségeket és élj utána a szabadsággal.

2017. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!