Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma 22-23 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma 22-23 évesen a szüzesség egy férfinál? Őszinte válaszokat!

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 08:35
1 2 3
 21/28 33/6 ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem baj, de a fiatalok makacsul azt hiszik, hogy az, ezért görcsölnek rajta, ami végülis mégis vacak dologgá teszi. Én 19 éves koromig húztam, de már kb 17 éves korom óta nagy gondnak éreztem én is. Szerintem adj esélyt magadnak arra, hogy szerelmes legyél, úgy a dolgok maguktól mennek. Eleinte mindenki ügyetlenkedik egy kicsit, de nem kell félni, mindenki belejön. Elsősorban a lánnyal törődj majd, ne magaddal, ők még többet szoronganak ezen, a dolgon mint te, még sok nagyszájú is. Utólag röhögni fogsz ezeken a mostani aggodalmakon.
2017. okt. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 pepecske1555 válasza:
0%

Hogy gáz e?

Döntsd azt el te!

Egy pasival volt dolgom hogy én voltam neki az első de,soha többet nem kérnék belőle! Sokkal könnyebb úgy hamár tudja mi hogy jó! Lehet hogy félváros csajok vannak elítélve de, tuti tapasztaltak és tudják kivel kell kezdeni!

Nem volt túl sok pasim csak 1+6 volt az első egy k** nagy tévedés szűz cimbi 😂 6 éves kapcsolatom van férjemet soha nem cserélném le ☺

Face ismerkedős ki szarosok azt se tudják a puncit nyalják van szopják, dugni vagy huzni kell 😂😁 meglátnak egy csupasz csajt bepisilnek azt hiszik elmentek 😁😂

Szóval akkor van jó esélyed egy csajnál ha ő is szűz esküszöm bejelölsz fbn át küldöm pár csajszi profilját

2017. okt. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen primitív véglény hozzászólást is ritkán látni.


El is képzellek magam előtt: strandpapucs, leopárd mintás stressznaci nagy zsíros picsäval, rózsaszín ujjatlan felső, hamisítvány Dolce Gabona retikül, és Réj Bán női napgép...Festett fekete lenőtt haj.

A férjed egy 120 kilós gyűröttnyakú barom, Marilyn Monroe tetoválással a bal bickón, V nyakú kinőtt pólóban, Kroks papucsban... sétáltatva a túltenyésztett levegőt is alig kapó pitbult.Tipikusan az a proli fäszkalap, aki beáll keresztbe a metró mozgólépcsőn, ha sietsz éppen... és hőbörögve helyrerak, hogy "mi a kurväanyádat tolakodsz kisköcs..g?"


Magyarország krémje vagytok!

2017. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22-es...most komolyan általad ismert szűz lányok adatait küldözgeted kiéhezedd GYK-s kanoknak? Normális vagy te?

Az előző jól leírta, kb így képzellek én is.

2017. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 33/6 ***** válasza:
A #22-es leírásán de jót nevettem. Ilyenek töltötték meg "tartalommal" a mónikasót, eszedbe ne jusson komolyan venni amit mond, reménytelenül ostoba állat. Még valami a #22-es félékről: ha egy nő helyesírása csapnivaló, ám káprázatos önbizalmat mutat, azt nagy ívben kerüld el. (nyilván igaz ez pasikra is)
2017. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Helyes válasz ***** válasza:
A szüzesség követendő erény,nem szégyellni való.Az ellentettje viszont inkább.Az elhasznált,ember már nem eredeti ajándék a másik számára.És az örök élet távlatából nézve sem közömbös az erkölcsiség.
2017. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma.
2017. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 kokohoho ***** válasza:
22%
Már miért lenne probléma, hogy egy 23 éves anyuci kisfia, szex terén csak a markában bízik?!
2017. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!