Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok ki akarna menni külföldre?

Figyelt kérdés

Itthon valamiért nem jön neki össze semmi, ezért egyre inkább azon van hogy ki akar menni külföldre, hogy ott még az alja munkára is mennyivel jobb a fizetés. Hiába mondom hogy szerintem meg nem, mert ott kell albérletet fizetni, a kaja meg nem olcsóbb.


A másik meg hogy ő velem szeretne menni. Nekem viszont van itthon fix munkám amiből meggazdagodni ugyan nem lehet, viszont nagyon szeretem, illetve van időm mellette egy-két pluszt is bevállalni. S ha ezt itthagyom, nembiztos hogy visszavesznek. Meg nem szívesen mennék mosogatni 1000euroért sem. De azt se szeretném hogy külön legyünk.

Ti mit tennérek? Mennétek vele a kemény bizonytalanba, lennétek inkább távkapcsolatban akár 1-2 évig is, vagy bevállalnátok hogy lehet neki továbbra sem lesz normális munkája, s addig nektek kell jóval többet adni a közösbe a kevésből? Mert nagyon szeretnénk összeköltözni, lenne is hova...

N33


2017. okt. 20. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
33 evesen azert mar illene ott tartani szakmailag es nyelvtudasilag is, hogy nem csak mosogatni tudsz elmenni kulfoldre...
2017. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Mennék vele.
2017. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Bölcsész a pasid? :D 30-on felül elég gáz a munkanélküliség..
2017. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Kimenni mosogatónak egyenlő ugyanazzal, mintha itthon keresne 120-at. Semmivel sincs előrébb, hiába az 1000 euró, kint minden drágább, ugyanannyira jön ki. Akkor lehet kint jobban megélni, mint itthon, ha beszéled a nyelvet és van normális végzettséged, amivel normális munkád lehet(főleg, ha van kint ismerősöd), na úgy már megéri kimenni.


Egész biztosan nem mennék vele a helyedben. Csak akkor menj, ha szabad akaratodból, magad miatt mész, egy kapcsolat miatt soha nem szabad ilyet csinálni(tapasztalatból mondom, gyerekfejjel érettségi után kimentem a barátomhoz, aztán 2 hónap után szakítottunk, jöttem is haza egyből egyetemre).

2017. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

33evesen koltoztem ki a pasim utan,igaz neki itt evek ota van munkaja,szamomra nagyon nehez a valtas,de hosszu tavon megeri es nagyon jol meg vagyunk.


Elotte 9honapig tavkapcsban eltunk.


Amit tennek a helyedben,tavkapcs 1evig 2 okbol is:

-meglatod h boldogul-e egyaltalan,mikozben te nem adod fel a munkad (igy legalabb egyikotok biztosan keres)

-ha boldogul,van egy eved otthon tanulni a nyelvet es probara teszed a kapcsolatotokat is (hogyan hat ra a tavolleted,mit hoz ki belole stb)

2017. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

a barátod egy looser már bocs..

"mommyslittleson" életképtelenség. és ennyi idősen te is jól belenyultál a tutiba 👋

már várjuk a "párom munkanélküli, és nem akar munkát keresni mert kevesli a pénzt. Nekem kéne eltartanom" kérdést. sajnálom a babátok előre

2017. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Így, hogy semmi konkrét terve nincs, nem nézett utána annak, hogy mennyibe kerül ott élni, nem keresett konkrétan állást, nem nézte meg a valós esélyeit a piacon, csak beszél a nagy semmibe - így nem mennék utána semmiképp sem!

Tartsd szem előtt, hogy neked itthon van egy biztos bázisod, amit szerintem így nem éri meg felbolygatni.

2017. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
mi a foglalkozásotok kérdező? Párod hány évesen tart ebben a mételyben?
2017. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán nem drágább itt kint , mint otthon.

A cigi 11€ per db. Az orvosnál le kell tenni 50€ csak vizit díj és plusz meg a gyógyszer. Ennyi a különbség az otthoni árak között.

Ruhanemu legyen Nike v Diesel és egyébb dolgok inkább azt mondanám hogy olcsóbbak, mindig van akció. Mindig!!!

Én csak akkor és ugy vásárolok. ::))

Ha szobát bérelnetek ketten kb 500€+ rezsi....2 havonta.

A beveteletek: 1300€ /fő /hó minimum, azaz 2600€ ketto főre./hó Az euró jelenlegi ára 300€ kb nem is tudom , szerintem 400e Ft /hó lazán félretesztek úgy hogy meg van mindenetek.

Szerintem otthon nincs megélhetési lehetőség, amim van azt otthon egyáltalán nem tudnám fedezni se magamnak sem a családomnak. Én örülök hogy itt vagyok,:::))) gondoljatok át.

De ha csak a párod jönne ki a távkapcsolat szerintem nem jó ötlet, szakítás lenne a vége.

2017. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

kibírná a kapcsolat?

2017. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!