Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok ki akarna menni külföldre?

Figyelt kérdés

Itthon valamiért nem jön neki össze semmi, ezért egyre inkább azon van hogy ki akar menni külföldre, hogy ott még az alja munkára is mennyivel jobb a fizetés. Hiába mondom hogy szerintem meg nem, mert ott kell albérletet fizetni, a kaja meg nem olcsóbb.


A másik meg hogy ő velem szeretne menni. Nekem viszont van itthon fix munkám amiből meggazdagodni ugyan nem lehet, viszont nagyon szeretem, illetve van időm mellette egy-két pluszt is bevállalni. S ha ezt itthagyom, nembiztos hogy visszavesznek. Meg nem szívesen mennék mosogatni 1000euroért sem. De azt se szeretném hogy külön legyünk.

Ti mit tennérek? Mennétek vele a kemény bizonytalanba, lennétek inkább távkapcsolatban akár 1-2 évig is, vagy bevállalnátok hogy lehet neki továbbra sem lesz normális munkája, s addig nektek kell jóval többet adni a közösbe a kevésből? Mert nagyon szeretnénk összeköltözni, lenne is hova...

N33


2017. okt. 20. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

szakításként kezelném.

kivéve ha mérnök vagy valami és itthon keres vele nettó 250et,svájcban meg 2 millát.

mert akkor logikus,hogy lelépne.

de a vakvilágba a bizonytalanba,komoly képzettség és szakértelem nélkül 30 felett menne a halál.

2017. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt indtunk neki a férjemmel. Az induláshoz legyen legalább egy állásajánaltotok, lakhatàsi lehetőségetek, legalább 2 hónapra elég pénzetek, nyelvtudásotok, és valaki, aki segít nektek ha baj van. Ha ez mind megvan, bátran elindulhattok. De ha Magyarországon nem jön össze semmi, akkor màshol se nagyon fog. Át kéne gomdolni, miért nem talál munkát a barátod.
2017. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Integetnék neki.
2017. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 érdekel0 ***** válasza:

Én biztos nem mennék.

Lehet önzőn hangzik,de legyen hol laknia,legyen jó munkája,amit szeret,ahonnan pár hét után nem akar lelépni,amiből tud félrerakni meg úgy összességében tudja,hogy merre tart az élete.

Látogatnám,látogatna.

És ha minden rózsaszín,akkor kisírnék egy hónap fizetés nélküli szabit.

Aztán???

De jól érzed,hogy így,vakon,a nagyvilágba hülyeség!!!

2017. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"itthon valamiért nem jön neki össze semmi"


mi az a valami? képzettség hiánya, túlképzettség, munkakedv hiánya, összeférhetetlenség, mégis mi?

2017. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem mennék vele. Biztosat sose hagynék ott a bizonytalanért, szerelem ide vagy oda.
2017. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Igen, ő úgy gondolkodik mint #9, én meg úgy mint a többség, hogy igy a vakvilágba esélytelen... De szakítani nem akarok vele.

Én is arra gondoltam hogy legalább pár hónapot adnék neki hogy boldogul e, addig oldja meg a lakást egy rokonánál. Aztán meglátjuk.

Nekem van diplomám (neki pedig érettségie), de a nyelvet-főleg a németet -nem beszélem, még az angolt csak-csak, neki viszont Bécsben van rokona aki tudna segíteni valamennyit.


Ő amúgy 28 éves, és ez az egész csak egy opció. Próbálom rávenni hogy csinálja legalább azt amit én, hogy van egy fix és mellette alkalmik, meg amit most is csinál (jó alkalmik, nem szórólapozás, meg hasonlók), aztán egyszer csak összejön már amit annyit szeretne, és hajt is érte.

2017. okt. 21. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!