Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan huznád fel a pasit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan huznád fel a pasit az utcán ennyire? // kérlek ne itélj el. Olvasd el //

Figyelt kérdés

Most lehet szörnyűnek fogtok hinni..de mind1 az a lényeg, hogy még kb olyan fél éve lefeküdtem egy fiúval akiért az életemet adtam volna nagyon imádtam..!! 8hónap után feküdtem le vele..de elötte mindig mondtam neki hogy de remélem hogy nem csak azt akarod ! erre ő megigérte hogy nem..erre lefeküdtem vele..másnap dobott és még az nap össze jött egy lánnyal..! nagyon csunyán váltunk el egymástól..

Na az a lényeg,hogy most pénteken találkozunk kihívott..azt akarom tenni hogy nagyon beindítani utána meg ott hagyom..!! ne hidjétek gonosznak de szerintem ez a minimum,,:/:/ de hogy indítsam be nagyon?? hogy már leteperjem és akkor hagyhassam ott magára..a másik meg hogy utcán leszünk sötétbe...de kérlek ne kurv.á..z..atok le mert nekem az a fiú tönkre tette az életem orvoshoz jártam miatta :( kérlek segítsetek hogy hogy csináljam hogy ne tudjon ellenálni pl hogy viselkedjek,,hogy öltözzek fel stb..miket csináljak vele..és csók benne lehet .. mármint még az benne lehet a fehúzásba de azon kívül? ő újra akarná kezdeni velem mert kidobta a csaja.. de én soha és ezért akarom vissza adni amit velem tett..de ez semmiség amit akkor fog kapni ahhoz képest mit én kaptam akkor tőle..előre is nagyon szépen köszönöm !


2010. máj. 30. 19:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

vegyél fel csöcskidobós toppot,szexi rövidnadrágot,ha amúgy nem sminkeled magad most sminkelj egy kicsit,legyél vadító!

dörgölőzz hozzá,csókolgasd,szívd ki a nyakát,húzd egy ideig aztán hagyd ott! :)

2010. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy megint kihasználni vmilyn módon, lejáratna, azt hazudná, hogy lefektetett stb, ha egyszer megcsinálta miért ne csinálná meg még egyszer. Hallgass a józan észre és azokra akik itt azt írták, hogy ne csináld.
2010. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
20.22es vagyok, szerintem írjatok kort is, ne egy 15 évesre hallgass, én 24 éves vagyok, szerintem jobban fel tudom mérni a helyzeted.
2010. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
55%

Én irtam a kötözöset. Van egy másik jó ötletem is.

Regisztrálj egy meleg társkeresőre a képével, és ird a hirdetésbe a számát. Útána meg küld be napiszarra. "Napi b*zi" névvel.

OM

2010. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
rendben. csináld ahogy gondolod, de szerintem azzal, ha lejáratod, nem fogsz sokra menni :( szerintem neked jobban fájna, mint neki. mivel részéről csak annyi lenne"bunkó volt velem, nem én akartam megint összeveszni." embertől függ, de én nemtudnák nyugodtan aludni, ha a volt barátom(az én esetemben barátnőm) megaláznám. elhiszem, hogy nagyon csúnyán bánt veled, és sajnálom... én nem tenném. de te tudod.
2010. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
de szerintem ez nem meg megalázás..erről csak én meg ő fog tudni .. csak jó érzés lesz nekem h valamit ő is kapott...de ez semmiség ahoz képest... ajjj nem tudom már mit tegyek:/
2010. máj. 30. 20:40
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
azokkal kell egyetértenem aki azt vallja, hogy hagyd őt a f.rancba... ha ő k.cs.g veled és kibeszél a minimum, hogy többé szóba se állsz vele! De a hirdetés feltétel jó ötlet :). Vagy elhinted, hogy örülsz is, hogy vége lett hiszen elég gáz volt az ágyban! Ha visszavág, mondd, hogy nem fogod produkálni magad ha érzed, hogy a pasi nem fog nyújtani semmit... Mondjuk az is igaz, amikor engem megcsalt 4 év után az exem, utána találkoztam vele pár hónap múlva akkor már azzal a csajjal járt és párszor lefeküdtem vele... Nem szép dolog de nekem baromi jól esett a tudat, a másik csaj is megcsalt lett... De mostmár nem tenném meg :)szóval bármit is teszel vigyázz magadra... Ha ennyire köcsög nem éri meg, hogy kekeckedj vele!
2010. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
huu nagyon sokat segítettél most !! főleg lelkileg :) hát igen..péntekig még megálmodom hogy hogy is legyen valójában.../ nagyon szépen köszöönöm ! sokat segítettetek/ segítettél ! :)(L)
2010. máj. 30. 21:31
 49/53 anonim ***** válasza:

olvastam a történeted, tényleg bunkóság volt tőle. nemkellettvolna így átvernie. nem gondolkozott. vannak még sajnos olyan emberek, akik ilyen egyéjszakás kalandokra buknak, azok még nem éredtek komoly kapcsolatra. nem szeretem az ilyen embereket, és együttérzek veled, hogy legszívesebben agyonütném. nagyon sajnálom, hogy ilyen paraszt miatt kellett járni orvoshoz. nagyon megviselhetett. de ha úgy megviselt, hogy ilyen állat, aki a farkával gondolkodik, átvert, akkor szerintem bántana, ha visszaadnád (mivel gondolom, annyi érzelem minimum van benned...). vagyis meg nem könnyebbítene. lehethogy ott helyben jó lenne, de hazamész, aztán foghatnád a fejed :( ezek után, hogy ilyen paraszt módjára megbántott, nagyon nehéz lenne megbocsátani neki. ha úgydöntesz, hogy semmiféle megbocsátás, az se rossz. de a kísérletezgetés az idegeivel nem. az rosszul is végződhet. és téged jobban megviselne mint őt. akkor még ottvan az a lehetőség, hogy maradsz úgy, hogy semmi közöd hozzá :).

még ezt a szitut képzeld el: pofonvágod a barátodat. mi fájna jobban? ha visszaütne, vagy ha megölelne? gondolom érted, melyik reakció jelképezi a megbocsátást, és fel tudod mérni, melyik fáj jobban. tehát ha vissza szeretnéd neki adni, tudom, hogy nehéz, de másképp kell hozzáállni :)

2010. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
72%
ejj
2010. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!