Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan huznád fel a pasit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan huznád fel a pasit az utcán ennyire? // kérlek ne itélj el. Olvasd el //

Figyelt kérdés

Most lehet szörnyűnek fogtok hinni..de mind1 az a lényeg, hogy még kb olyan fél éve lefeküdtem egy fiúval akiért az életemet adtam volna nagyon imádtam..!! 8hónap után feküdtem le vele..de elötte mindig mondtam neki hogy de remélem hogy nem csak azt akarod ! erre ő megigérte hogy nem..erre lefeküdtem vele..másnap dobott és még az nap össze jött egy lánnyal..! nagyon csunyán váltunk el egymástól..

Na az a lényeg,hogy most pénteken találkozunk kihívott..azt akarom tenni hogy nagyon beindítani utána meg ott hagyom..!! ne hidjétek gonosznak de szerintem ez a minimum,,:/:/ de hogy indítsam be nagyon?? hogy már leteperjem és akkor hagyhassam ott magára..a másik meg hogy utcán leszünk sötétbe...de kérlek ne kurv.á..z..atok le mert nekem az a fiú tönkre tette az életem orvoshoz jártam miatta :( kérlek segítsetek hogy hogy csináljam hogy ne tudjon ellenálni pl hogy viselkedjek,,hogy öltözzek fel stb..miket csináljak vele..és csók benne lehet .. mármint még az benne lehet a fehúzásba de azon kívül? ő újra akarná kezdeni velem mert kidobta a csaja.. de én soha és ezért akarom vissza adni amit velem tett..de ez semmiség amit akkor fog kapni ahhoz képest mit én kaptam akkor tőle..előre is nagyon szépen köszönöm !


2010. máj. 30. 19:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
40%
menj el megint pszichológushoz, de már ne a régihez. az nem segít. mért lennél boldog, ha másnak rosszat csinálhatsz?
2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
de ez nem rossz..csak az én lelkemnek lesz picit jobb ... neki semmi baja nem lesz lelkileg .. ami nekem volt
2010. máj. 30. 19:59
 23/53 anonim ***** válasza:
44%
Ne süllyedj le a szintjére, tudom, most csak a bosszút látod megoldásnak, de hidd el, most nem józanul gondolkozol, persze tervezgetni lehet, ha ez kicsit könnyít a lelkeden, de ne süllyedj le!!!
2010. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
de szerintem ebbe nincs semmi se még ://
2010. máj. 30. 20:01
 25/53 anonim ***** válasza:
44%

és nem kell csodálkozni majd ha megerőszakol.biztos isteni lessz.csak nem neked........

hahahahahaha

2010. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt barátomat legszívesebben agyon üttettem volna vkivel, elvágtam volna a torkát, de ez min segít? A sorstól majd megkapja, ami jár neki.
2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
alázd porig. a bosszú nem old meg mindent, de ezt pont megoldja ;)
2010. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szeretem az emberekben:


Mindenki mondja, hogy a bosszútól nem lesz jobb...

Valójában hihetetlenül kielégítő és beteljesítő érzés...

És szerintem mindenkinek harcolnia kell azért, hogy az igazságérzete kielégüljön.

2010. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
de szerintem ezzel nem okozok neki fájdalmat..csak abba a per pillanatba rosz lesz neki..max utána haza megy és kiveri:DDD ennyi
2010. máj. 30. 20:05
 30/53 A kérdező kommentje:
utolsónak igen elgondolkaztató
2010. máj. 30. 20:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!