Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan huznád fel a pasit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan huznád fel a pasit az utcán ennyire? // kérlek ne itélj el. Olvasd el //

Figyelt kérdés

Most lehet szörnyűnek fogtok hinni..de mind1 az a lényeg, hogy még kb olyan fél éve lefeküdtem egy fiúval akiért az életemet adtam volna nagyon imádtam..!! 8hónap után feküdtem le vele..de elötte mindig mondtam neki hogy de remélem hogy nem csak azt akarod ! erre ő megigérte hogy nem..erre lefeküdtem vele..másnap dobott és még az nap össze jött egy lánnyal..! nagyon csunyán váltunk el egymástól..

Na az a lényeg,hogy most pénteken találkozunk kihívott..azt akarom tenni hogy nagyon beindítani utána meg ott hagyom..!! ne hidjétek gonosznak de szerintem ez a minimum,,:/:/ de hogy indítsam be nagyon?? hogy már leteperjem és akkor hagyhassam ott magára..a másik meg hogy utcán leszünk sötétbe...de kérlek ne kurv.á..z..atok le mert nekem az a fiú tönkre tette az életem orvoshoz jártam miatta :( kérlek segítsetek hogy hogy csináljam hogy ne tudjon ellenálni pl hogy viselkedjek,,hogy öltözzek fel stb..miket csináljak vele..és csók benne lehet .. mármint még az benne lehet a fehúzásba de azon kívül? ő újra akarná kezdeni velem mert kidobta a csaja.. de én soha és ezért akarom vissza adni amit velem tett..de ez semmiség amit akkor fog kapni ahhoz képest mit én kaptam akkor tőle..előre is nagyon szépen köszönöm !


2010. máj. 30. 19:45
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, nem vagy se k*rva, se szörnyű, se semmi ilyesmi...

Hát szerintem vegyél fel miniszoknyát/feszülős gatyát meg egy mély dekoltázsos szintén feszülős topot. (ha nincs túl hideg)

Ez már alapból be fogja indítani, aztán elkezded csókolgatni, egyre hevesebben, megfoghatod gatyán keresztül a férfiasságát is... És szerintem a többi vmennyire jön magától, esetleg bevethetsz olyan dolgokat, amire tudod, hogy felizgul.

Viszont az elején túl kihívó se legyél, nehogy visszafelé süljön el a dolog, aztán még ő nevet ki téged.

De jobb, ha átgondolsz pár dolgot, mielőtt belevágsz:

- nehogy megint belészeress (mert mi nők hajlamosak vagyunk erre...)

- az, hogy felizgatod, szerintem nem túl nagy "büntetés" azért, amit veled tett,

- és vigyázz, mert ha tényleg nagyon megkíván, lehet nem tudja leállítani magát, lefog és ne adj Isten még meg is erőszakol.

Azért a végén még jól olvass be neki, hogy tudja mi van.

18L

2010. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Kötözd le valahova, de elötte mond neki hogy egy felejthetetlen élményben lesz része. De persze mosolyogj, és erotikusan csináld. A két kezét kötözd oda valahova, utána meg huzd le a nadrágját, és hagyd ott . :D
2010. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Úgyis meg fogja bosszulni, hagyjátok a p.csába, pedig szerintem pszichológus kéne neki, egy másik, most már nem koptatom az újjaim...
2010. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Bosszút állsz, ő meg majd ki.basz veled megint, ez kell?
2010. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

20:07 jó ötlet:)): mondjuk én ezeknek a miniszoknyáknak nem vagyok a híve..:)) de amúgy értelek...

Ááá nem..nem fog megboszúlni ismerem..azt fogja tenni hogy hívogatni fog telefonon hogy megbánt mindent stb...és engem ez ilyenkor nem fog érdekelni:)

2010. máj. 30. 20:12
 36/53 anonim ***** válasza:
első 20:08 ez nagyon jó :D:D
2010. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
igen, lehethogy ha ösztönszerűen gondolkodsz, megkönnyebbít a bosszú. de emberek vagyunk. nem süllyedhetünk az állatok szintjére. tudni kell megbocsátani is :) és hidd el, hogy sokkal nagyobbra fog értékelni, ha nem nekiugorsz, hanem megbocsátasz. te magad is többre fogod értékelni, és minden ember, aki ismer :) kinek van jobb híre? vagy simán kivel beszélsz szívesebben? akiről tudod, hogy vannak nemszép húzásai(pl. bosszú), vagy aki olyan dologért megbocsátott valakinek, amiért más már fejbelőné?
2010. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
igen..de tudom hogy ő megint csak megbaszni akarna..vissza hallotam már :/ És ő még azt hiszi hogy könnyen vissza tudok szeretni belé és ezért hívogat ki.
2010. máj. 30. 20:19
 39/53 A kérdező kommentje:
megint csak kihasználna..de lehet ha ezt megcsinálom észbe kap és rájön h ne velem szórakozzon :(
2010. máj. 30. 20:20
 40/53 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem bocsátanék meg. Mert gondolom, szűz voltál előtte, de ha nem, akkor is gáz.

Itt a megbocsátás már szóba se jön.

Lehetne más módon is megbosszulni, mondjuk az, hogy nem válaszolsz, ha keres meg ilyenek... De előtte kell még neki egy jó kis pofáraesés ;)

Szóval sok sikert! De tényleg nagyon vigyázz vele (mármint a sráccal)!

2010. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!