Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal de mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal de mégse teljesen. Véleményeket kérhetek?

Figyelt kérdés
Tudom tudom...a barátság extrákkal egy tényleges lerágott csont már...nem is ez a fő indok hogy írok. Van egy srác nagyon régóta barátok vagyunk nem a legegyszerűbb és a legmegbízhatóbb ember de én elfogadom így. Egy ideje kerülgetjük egymást és úgy néz ki a közeljövőben fogunk találkozni de nem vagyok biztos abban hogy le fekudnek vele...felek hogy nem ugy sul el a dolog ahogy azt o hiszi...mi van ha nem lesz jo stb...utana tok kinos lenne talalkozni vele mint barat. Ugyanakkor o mondhatni biztosra veszi hogy mi lefogunk es hiaba mondtam hogy ne bizza el magat annyira meg hogy ne legyen majd kiakadva ha megse lesz semmi lattam rajta hogy azert ezt o nem igy gondolja tehat hogy o igenis kiakad ha nem lesz semmi. Kapcsolatot nem akar de mindig mondja hogy kivan meg vonzodik hozzam...en viszont nem egy olyan lany vagyok aki csak ugy letudna fekudni a baratjaval nekem ehez ugymond erzelem is kene es probalnam kicsit erdekesebbe tenni magam elotte es nem bele menni mindenbe egybol...volt mar valaki hasonlo helyzetben es mit tanacsoltok mivel tudnam kicsit elerni hogy ne csak "jateknak" keljek neki?

2017. nov. 8. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez szánalmas.

Itt agyalsz azon, hogy ne add magad oda olyannak aki már lehet titkon felvásárolta a fél ország óvszerkészletét mert meg van győződve róla hogy megfektet téged miközben nem akar tőled semmit egy kóbor vagy pár kóbor dugást leszámítva. Te meg szolgalelkűként még meg is hajolsz előtte és azon filózol vajon hogy fog elsűlni a dugás annak ellenére, hogy te azért nem vagy olyan lány de ha mégis olyan lennél akkor majd ő mit gondol...

Nem érzed azt hogy totál megalázod saját magad? El kell a haverodnak mondani, hogy barátság oké, szex kapcsolat nem, szia! És ehhez is tartsd magad. Különben majd olvashatjuk az: "ugye barátság extrából lehet szerelem" vagy a "megdugott párszor, otthagyott de azt mondta szeret" kérdéseket. Kapj már észhez! Lyuk vagy!

2017. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért ne feküdhetne le a pasival?

A srácnak lesz egy numeráj aznapra és a kérdező is végre kipróbálhatja azt amiről hónapok óta fantáziál.

2017. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12: ...Aztán a kérdező meg rá egy hétre idejön sírni egy másik kérdésben hogy miért hitte azt hogy jó lesz, de megbánta...
2017. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
El tudod érni, hogy ne csak játéknak kelljél neki, ha addig nem fekszel le vele, amíg alaposan meg nem ismer, és fel nem térképezi az értékeidet. Egyébként is marhaság ilyen feltételek mellett szexelni. Lefeküdni akkor kell egy fiúval, amikor annyira elveszi az eszedet, hogy nem is kérdés, hogy megtedd-e? Ha erre nem képes, akkor vagy nem ő a te embered, vagy van még mit tanulnia.
2017. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!