Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság extrákkal?

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem olyan regen volt egy ilyen kapcsolatom. Teljesen titokban csinaltuk es annyira hihetetlenul elveztem azt az izgalmat, a titkolozast mint meg semmit az eletben. Voltak mar parkapcsolataim de ezutan ugy erzem hogy soha nem akarok tobbet. Es ez az ami megijeszt. Aki atelt mar ilyen kapcsolatot, o is hasonloan erezte magat? Csak mert en most h vege lett olyan uresnek erzem magam, es csalodottnak mert tudom h evekbe is beletelhet ameg talalok masik olyan lanyt aki kaphato erre. Nem beszelve arrol h miutan rajottem arra hogy egy ilyen kapcsolatban mennyivel jobban erzem magam mint egy parkapcsolatban, igy azoktol is kegyetlenul elment a kedvem... Mondja valaki legyszives h ez az erzes egyszer elmulik. 18/F 😞

2017. júl. 11. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

El se hiszed, milyen sokan csinálják, nem hiszem, hogy nehezen találsz erre valakit. Fiatal vagy, csináld

é s s z e l, amíg jólesik, majd eljön az az időszak, amikor családot akarsz, és legalább kiélted magad előtte.

2017. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem h neked lesz igazad, koszonom a valaszt.
2017. júl. 11. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok,hogy 18 évesen idáig jutottál.
2017. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
"Barátság extrákkal" milyen szép kifejezés ez az erkölcstelenségre...
2017. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jólvan jólvan, mi lenne ha inkább élnétek a ti erkölcsös (és minden bizonnyal nagyon érdekes és szórakoztató, és vidám) életeteket ahelyett h nekiálltok a képmutató apácát adni a kérdésem alatt?
2017. júl. 12. 13:57
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ehez nem kell apáca lenni, a kapcsolat negédesebb dolgait elfogadjuk, a nehézségeit kidobáljuk, úgy- e érzed hogy ez így nem helyes?
2017. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Minek viseljem el a kapcsolat nehézségeit ha az örömeit (szex, csók, ölelés, érintés) átélhetem anélkül h kapcsolatban lennék? :D
2017. júl. 12. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nehézségeit csak egy gyenge ember nem tudja kezelni.
2017. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyira latszik hogy azt se tudjatok mirol beszeltek, ervek helyett csak a mellebeszeles meg a nyomorekoskodas Takarodjatok mar a kerdesem alol, nem vagyok olyan emberekre kivancsi aki a kis gyoker ertekrendje miatt keptelen elvezni az eletet. Kerdeztem valamit erre ti idejottok provokalni.
2017. júl. 12. 19:10
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem provokálás, válasz hiszen kérdeztél. Na és mit kérdeztél?

"Nem beszelve arrol h miutan rajottem arra hogy egy ilyen kapcsolatban mennyivel jobban erzem magam mint egy parkapcsolatban, igy azoktol is kegyetlenul elment a kedvem"

(bizony ez is a kérdésedhez tartozik, mármint a kibővített kérdésedhez)

Ezt kellene meglátnod, de úgy veszem észre az egysorosom csak proliságot váltott ki belőled. És ha érvek kellenek...

"Takarodjatok mar a kerdesem alol, nem vagyok olyan emberekre kivancsi aki a kis gyoker ertekrendje miatt keptelen elvezni az eletet."

Bár, ezzel meghazudtoltad magad, hiszen ha betokosodva állítod hogy nincs igazam, ez pusztán értékrendkérdése... Hát adok neked érveket. Mégis hogyan gondolod folyamatos "Barátság extrákkal" után majd igazi kapcsolatra adni a fejedet? Nem lesz kellemetlen? Márpeddig azokból a kapcsolatokból amiket te jelenleg folytatsz nem lesz semmi... se feleség, se gyerek bár ezek még koraiak, de nem is kell ilyen mélyre ásnom, jellemben sem gyarapodsz. Egy működőképes kapcsolathoz számos kézség kell, míg a te kapcsolatodhoz csak állatias ösztön.


Véleményem szerint a "Barátság extrákkal" a XXI. század betegsége, úgy mintahogy a folyamatos stressz alapján kialakuló depresszió, az autista gyermekek és a rák.

2017. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!