Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek komoly kapcsolatot egy olyan férfival, aki elhasznált rongynak néz egy olyan nőt, akinek már gyermeke van?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 11:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%

#40


Személyeskedhetsz, mivel én is fogok. Pont az ilyen buta libákat ítélem el, mint te.

2017. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%

#40


Ja, egyébként köszi a hasznos példát!


Egyébként nem is tudom kettőnk közül ki a buta? Én, maradtam egyedül gyerekkel, vagy te?


Én, elgondolkodnék a helyedben.

2017. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Ez az egy "érved" van kisszívem, hogy aki egyedül marad egy gyerekkel, az buta.

Mellesleg egyetemi tanár vagyok az egyik legnevesebb magyar egyetemen. Te meg annyit sem érsz, hogy az ember vitába szálljon veled. Szép napot, legyél boldog az "okos" életedben.

2017. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
79%
Logikusan mitől lesz buta az a férfi vagy nő, akit otthagy egy gyerekkel a párja?
2017. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

76%


Akkor vagy te egyetemi tanár, ha kismalacok potyognak az égből, főleg a válaszaid alapján.


Nevetségesek vagytok!

2017. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nem zavar, hogy nekem most közöm sincs a beszélgetéshez, cicabogyó? :D
2017. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Hopp, én kérek elnézést, kicsit benéztem. :D
2017. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez zseniális :D


Mindig beigazolódik, hogy nem csak a Mariana-árok sokkal mélyebb, mint amilyen magas a Himalája :D

2017. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
35%

Menekülj! Gyereked van és a kutyának sem kellesz. Mr. Pszichopata megfarkalt. Nézel mint ponty a szatyorban, hogy mit csinálj.

Mr. Pszichopata akkor is kiállhatatlan lenne, ha nem lennének kölkeid. Kedves természete miatt ő sem kellett eddig ámai hölgyeinek.

Nem fekszem le olyan nővel akit "rongynak néz"ek.

2017. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék, a stílusa, színvonala miatt.

Ahhoz szíve joga mindenkinek, hogy olyan társat keressen/válasszon, aki beki megfelel.


Ezzel együtt nem érzem magam rongynak, sőt!

40 éves elvált nő vagyok (nem, nem csaktak meg, nem dobtak ki, én kezdeményeztem és nem azért mert bármelyikünk gerinctelen lett volna a másikkal).

Az átlag magyar életszínvonalnál kicsit jobb körülmébyeket tudok önerőből biztosítani magamnak és a gyermekemnek, a külsőmmel, igényességemmel pedig bátran felveszem a versenyt a 30-35 évesekkel is.

A gyerekem sem felelőtlenségbe született, az apjával is normális kalcsilata van.


Ne haragudjatok, de már unalmas ez az általánosítás.

Sok korban hozzám illő férfi (már) nem akar gyereket- aki igen, azzal nem egymást keressük. Ennyire egyszerű.

De ugyanezt mondhatja egy szemüveges/szőke/duci/kutyás stb. nő is.

Jó lenne, ha mindenki békében lenne magával, én sem nézem le a 30-35 feletti szingli, gyermektelen nőket, pedig inkább ők a kivétel-ág ebben a korosztályban.


Nyilván picit más megítélés alá esek esetleg én is, mint a majdnem kiskorúan a szülei nyakára szülő tini, akinek “véletlenül” becsúszott a “babucika”- de minden élet egyedi.


Az enyémmel nagyjából elégedett vagyok, ahogy az anyaságomra is büszke vagyok, a körülményeimre, a külsőmre, az emberi kapcsolataimra, a szakértői munkámra. Majd jön valaki, aki ezt értékeli, nem félek, hogy nem így lesz.


De hogy az nem a kérdésben szereplő suttyó lesz, abban egészen biztos vagyok. Az ilyen alacsony színvonalú férfiaknak túl jó nő vagyok :D


40N

2017. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!