Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek komoly kapcsolatot egy olyan férfival, aki elhasznált rongynak néz egy olyan nőt, akinek már gyermeke van?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 11:00
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
14%

Ezek nem szempontok. Csak az lehet alfa férfi, aki a saját gyerekét neveli. Ezt nem én találtam ki, ez törvényszerű. :D


Amúgy további sok boldogságot! ;)

2017. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nekem nincs gyerekem, nem is akarok. De aki ilyen ocsmányul beszél másról akármilyen okból, az számomra felejtős.


Felőlem gondolhatja azt, hogy nem akar gyerekes nővel kezdeni, ez oké. De ilyen irracionális gyűlöletet nem tűrök meg.

2017. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

3#, De miért égeted magad tovább? Ennyire brutálisan nem látod mit van a fejedbe amit megmutatsz?? Vedd már észre magad.


Nem, mert ahogyan 3#as is, ő is csak egy agymosott, agyhalott, általánosító, gondolkodni képtelen kölyök.

2017. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj? Nő döntése akarja a gyereket vagy nem? Utána ne csodálkozzon hogy egyedül fogja felnevelni gyereket.
2017. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem azzal van a baj, hogy nem akar gyerekes nővel kezdeni, mert most még én sem akarok gyerekes férfival. De a stílus... könyörgöm, csak azért elhasznált vki meg rongy, mert szült egy gyereket? Közben az ilyenek meg simán elhalmozzák mindennel a szomszéd Jucit, akinek igaz, hogy gyereke nincs, csak épp több f...t fogott, mint kilincset.
2017. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Red!


Attól, hogy én, így gondolkodom, az az én dolgom. De, szerintem én, nem sértegettem senkit és nem személyeskedtem. Senkinek nem mondtam, hogy azt tegye, amit én mondok, vagy kövesse a példám, vagy a gondolkodásom.


Én, nem nevelném szívesen más nő gyerekét, az biztos.

Hogy elítélem-e a felelőtlen nőket? Igen!

Egyetértek-e azokkal a férfiakkal, akiknek nem kéne egy gyermekkel rendelkező nő? Igen! (Ahogy nekem sem kellett volna anno, gyerekkel rendelkező férfi.)


Szerencsére, és a neveltetésemből fakadóan is, én megfontoltan döntöttem, nem fiatalon ugrottam bele a gyerekvállalásba a semmire vagy pár éves kapcsolat után.


Az meg, hogy a férjem után (ha netán történne vele valami) én, nem szeretnék másik kapcsolatot, szerintem az én dolgom és jogom, eldönteni.


Légy kedves, te se menj át, személyeskedésbe!


Köszönöm!

2017. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
78%

Khm...

"Igen, mert felelősségteljes, érett gondolkodású, hogy nem kezd felelőtlen, éretlen nővel, aki a semmire bevállalt egy gyereke"


Nem szívesen szólok bele, de ebben azért ott van a személyeskedés. :D

2017. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

#27


Az, általánosítás volt.


A személyeskedés az lenne, hogy pl. "Megmondanád, hogy mi jogon ugatsz bele minden kérdésnél, mindenki beszélgetésébe?"


Általában, a felelőtlen nőkről beszéltem, nem pedig egy itteni felhasználóról beszéltem, mint a fenti példa esetében, rólad.


Érzed a különbséget, kedves 76%? :)

2017. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
#27-nek igazat adok mert egyetértesz az olyan férfival,aki úgy gondolja az ilyen nő elhasznált rongy.
2017. nov. 10. 12:23
 30/50 anonim ***** válasza:

Rólam aztán nem beszéltél, mert nem vagyok nő. :D Ettől eltekintve én egy általánosításba burkolt személyeskedést fedeztem fel az elejétől fogva, dehát emberből vagyok, félreérthetem. Na mindegy...


További szép napot!

2017. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!