Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit keresnek üveges bébiételek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresnek üveges bébiételek egy férfi konyhaszekrényében, ha szingli, és nincs gyereke se állítólag?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm is bébi ételt evett a gyomra miatt.

Az is lehet, fogászati kezelésen van/volt, és megmaradt.

2017. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van otthon mindig pár üveggel, fogászati kezelésem utánról maradt, amikor csak pépeset ehettem, de egy húzósabb gyomorrontás utáni napokban nagyon jól tud esni.
2017. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
bakker, én is szeretem, nálunk is van mindig, pedig baba sehol :D édes istenem...
2017. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan perverz, szóval menekülj... de legalábbis szakíts de izibe!


Egyébként mit mondott, miért vannak neki?

2017. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha turkalsz a konyhaszekrenyeben, nem tudod megkerdezni tole? Btw, nekem sincs gyerekem, se baba nem vagyok, megis neha siman eszek olyat, mert tok jo.
2017. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A legrosszabb ***** válasza:
Szakíts azonnal. Egy bérgyilkossal van dolgod.
2017. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként ette már ezeket, aki őszintén írta az ezzel kapcsolatos aggályait? Amikor a húgomnak gyerekei lettek, néha én vigyáztam rájuk vagy átmentem és megkóstoltam őket, akár maradékot, akár friss bontásút. Tök finomak. Nem függtem rá úgy, hogy vegyek otthonra magamnak, de kva jók. Lehet most hogy ezt olvastam, holnap veszek is nasinak egy-két darabot.


32/F

2017. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, főleg a gyümölcsöseket.
2017. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én utoljára gyerekkoromban ettem meg, amit a tesók meghagyott, de szerintem is nagyon jók.


#dolgok, amiket nem mersz bevallani, amíg másokról is ki nem derül :D

2018. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!