Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a rész, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a rész, ami miatt zavar titeket, ha a másik fizet helyettetek?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet olvasni, hogy valakit eltartanak, a pasija/férje fizet helyette mindent.

Esetleg nem kell egyáltalán dolgoznia vagy pedig a saját pénzét akár el is rakhatja, de a pasi fizet mindent.


Nagyon sokszor írják a nők, hogy nem ők ilyet soha,de soha nem akarnának, nem fogadják el, nincs pofája más pénzét költeni.

Miért nem?


Van olyan is, hogy a férfi többet keres a nő kevesebbet, mindent közösen fizetnek és ami azon felül van az egyik fél ugye jól elvan, míg a másik kuporog és ő már nem tud ugyanolyan színvonalon élni.

De ha ilyenkor a többet kereső féltől van felajánlás, miért nem fogadják el?


Tényleg érdekel a miért.



2017. dec. 11. 10:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pedig a kapcsolatok 90%-a ott lesz elcseszve, hogy megszűnnek egyének lenni a felek. Hogy a kapcsolat lesz a minden, és a saját életüket, saját vágyaikat a kapcsolat alá rendelik. Egy jó kapcsolat pont attól jó, hogy mindenkinek 100%-os szabadsága van. Hogy semmit nem kell a kapcsolatért feladni. Nem szabad ennyire kapcsolatfüggőnek lenni. TÁRSAT kell találni az életben, nem sziámi ikret akivel összenőttök.

Persze, vannak közös célok, mint közös otthon stb. De ez a céljaitoknak töredéke csak. A többi egyéni cél. Lehet itt dobálózni gyerekvállalással, de ha én nem tudnék egy gyereket a saját pénzemből eltartani, akkor nem kell gyereket vállalni.

2017. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon kellemetlenül érzem magam ha pénzt költenek rám, mert utána úgy érzem tartozom a másiknak. Lehet, hogy ez hülyeség és a másik egyáltalán nem vár el semmit, de én attól még így érzek. Én még tanulok, jelenleg nem lenne pénzem pl elmenni síelni vagy wellnessezni és nem érezném jól magam ha a párom állna mindent, mert utána is úgy érezném, hogy ha valami nem tetszik vagy más a véleményem akkor azt nem mondom meg, mert ő fizette az egészet, meg a múltkor is elvitt síelni akkor most én nem kezdhetek el kötekedni. Meg tegyük fel beköltözök szépen a lakásába, nem fizetek semmit ő dolgozik és eltart engem. Ha valami rosszul sül el akkor mit csinálok? Hova megyek, miből stb? Szerintem az nagyon ritka amikor az működik hogy az egyik fél eltartja a másikat és ebből soha nem lesz semmi probléma, nem vágja az egyik a másik fejéhez, hogy én kerestem meg a pénzt akkor én mondom meg mire költjük. Mondom ezt úgy hogy mikor én megszülettem apukámnak már nagyon jó munkája volt és felsővezetőként nem volt probléma, hogy miután én meg az öcsém megszülettünk anyum nem ment vissza dolgozni és ebből soha semmi probléma vagy szemrehányás, veszekedés nem volt, teljesen egyenrangúan kezelték mindig a pénzt. De senki mást nem ismerek akinél ez így működne szóval tudom, hogy nem ez a jellemző....
2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

5 hónapja vagyok együtt a párommal, 24 évesek vagyunk, mindketten dolgozunk én még csak egy éve, ő már 3 éve. 130-at keresek, ő meg kb 320-at havonta.


Mi még nem élünk együtt, de azon vagyunk hogy minél előbb sikerüljön. Hétvégente találkozunk és messze lakunk egymástól, mindig ő jön értem. Én már ezt szóvá tettem neki, hogy nem kell autóznia miattam (fárasztó, plusz ugye az anyagi vonzat). Kellemetlenül érzem magam hogy miattam ennyit költ üzemanyagra.


Mikor felajánlottam, hogy adok bele, hallani sem akart róla. Akkor kitaláltam, hogy nem kell értem jönnie, mert elmegyek tömegközlekedve, na azt meg aztán végképp nem engedte. Mert hogy ő szeretne értem jönni.


Ha moziba megyünk nem enged fizetni, semmit sem. Tényleg nagyon lovagias férfi, ugyanakkor nem várom el tőle hogy mindent ő fizessen, de valahogy nem engedi hogy én álljam a dolgokat.


Egyetlen egyszer sikerült elvinnem hajókázni de arra is húzta a száját, nem akarta hogy kifizessem. De kicsit erőszakoskodtam, mert ez meglepetés volt neki és persze nagyon jól esett neki, de a férfi becsülete akkor is dolgozott. :DD


Aztán most megyünk majd egy kirándulásra és elhintettem hogy mi lenne ha én hívnám meg és én fizetném az ő részét is mivel így is sokat költ rám. Hát természetesen nem engedte ezt sem, de nem baj, nem fog róla tudni csak mikor már kifizettem. :))

2017. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért zavar és azért nem akarom elfogadni mert nem akarom hogy egy idő után ez teherré, természetessé váljon esetleg. Hogy mindent ő fizet, mert nem várom el. És én is akarok neki meglepetést okozni, kedveskedni. És azt sem akarom hogy azt érezze "sokba kerülök". Én pont olyan nő vagyok, akinek nem az számít hogy mennyit költenek rá, hanem hogy hogy bánnak vele érzelmileg. :)


23-as válaszoló voltam

2017. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!