Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat egy kollégámmal, de nem jelentett semmit. Elmondjam?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 3 éve vagyunk együtt, tavasszal költözünk össze. Nagyon szeretjük egymást, mindketten tanulunk és dolgozunk is, támogatjuk egymást.

A kollégámnak szintén van barátnője.

Múlt héten kicsit kétségbe voltam esve, hogy túl gyorsan halad a kapcsolatom és a karrierem is, egy kollégám pedig szintrén emiatt volt ideges, úgyhogy elmentünk ebédelni és beszélgetni. 2 órát ültünk a kávézóban, aztán semmi kedvünk nem volt visszamenni, úgyhogy felmentünk hozzá. Máskor is volt már ilyen, privát projektekről dumáltunk, xboxoztunk, kávéztunk. Most is hasonló volt, de elkezdett flörtösebb lenni a hangulat, mikor pl. nem odadobta nekem az öngyújtót, hanem meggyújtotta nekem a cigarettámat.

Szó szót követett a kétségeinkről, aztán megcsókolt. Kihátráltam, mert megijedtem, aztán belegondoltam, hogy úgy 4 éve nem csókoltam meg mást a barátomon kívül. Visszacsókoltam. Végül lefeküdtünk. Egyből utána leültünk beszélni, hogy ez teljesen felesleges volt.

Szóval vele le van zárva, már rendesen dolgoztunk együtt, mintha mi sem történt volna.

A párjaink nem tudják.

20L



2017. dec. 12. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyorsan halad a kapcsolat meg a karrier, ezért félre kúrtál, nem vagy semmi. :D Mondd el neki, te nem érdemled őt meg, hadd találjon már egy erkölcsileg helyénvalóbb csajt..Durva, hogy még egy jól működő kapcsolatban is megtörténhet ilyen...grat.
2017. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%

Miert mondanad el? Semmin nem valtoztatna. Amirol nem tud, az nem faj. Elj csak egyutt ezzel a buntudattal es probalj meg a jovoben korrektul viselkedni.

Inkabb a kollegad baratnojenek mond el, ha mar mindenkeppen beszelni akarsz valakivel a temarol.

2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
12. ilyen rossz tanácsot ritkán hallani/olvasni. Mondd el. Legyél már most korrekt ne csak legközelebb.
2017. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi volnék hogy TE mit szólnál ha a pasid ezt csinálna veled.....

Bocsi de ez szánalmas és undorító...szemébe tudsz nézni?!:(

2017. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként annyira hányadék ember vagy, te is kérdező, meg a kedves kollégád is, hogy ez sokatoknak érdekes módon valahogy mindig decemberben, karácsony előtt jut eszetekbe.


"Megcsaltam a páromat egy kollégámmal, de nem jelentett semmi"


-Ha nem jelentett semmit, akkor ugyan minek csalnád meg a barátodat? Súgja neked valaki ezt a betanult kamumaszlagot? Mi az, hogy nem jelentett semmit?

Elmondjam, hogy mit jelentett? Hogy hitvány vagy és megcsaltad a barátodat, s hazudsz is neki.


"Nagyon szeretjük egymást,..Múlt héten kicsit kétségbe voltam esve, hogy túl gyorsan halad a kapcsolatom "


A rossz hírem az, hogy ha te komolyan azt gondolod, hogy ha nagyon szeretnek, vagy te nagyon szeretsz valakit akkor csak így, hogy még csak "nem is jelent semmit" más farkára ülsz, akkor nehéz lesz úgy élned az életed, hogy azt hiszed, veled ezt más nem fogja megcsinálni.

Elvégre ha te "nagyon szereted" és mégis szemrebbenés nélkül dugtál a csávóval, akkor felejtsd el a hűséget, de akkor a párod részéről sem veheted komolyan. Leszel te még a másik oldalon is, ha nem is most.. ;)



Nem kell elmondanod, mert valóban a saját önző szhas_ságod, amit csináltál, nem kell még jobban bántanod. De szakítani szakíthatnál vele, elvégre már elcseszted, és amúgy is be vagy sz_rva, hogy haladtok a kapcsolatban. Mi lesz később?

Esküvő előtt megint rá ugrasz egy farokra, hogy megnyugodj?

N

2017. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Halaaad?! Há' hova halad ez a kapcsolat, drága csillag? Neked még Lego való. Ajj, ez fájdalmas...


Helyetted is szégyenlem magamat, mert az ilyen csitrik miatt néznek úgy rám is fiatal, kétgyermekes anya és feleségként, mint valami unintelligens putrisra.

Az emberek manapság el sem tudják képzelni, hogy van aki tizenéves korától boldog a párjával és igen, család mellett is tanul és dolgozik, boldog családban tud élni és jé, nem egy csóró senki, mert tudnak fejlődni és gazdálkodni huszonévesen, dupla ennyi időseket is megszégyenítő ügyességgel. És mindez miért? Azért, mert a mai huszonéves nők (és oké, férfiak is) java olyan, mint te. Komolytalan, okoskodó, apuciék által bármeddig eltartott, életképtelen csitri.


Köszönöm az égetést neked is.


24/N

2017. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
A barátodnak biztosan jelentene valamit.Hogy egy filléres kis lotyó vagy...
2017. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez kamu.
2017. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben, ha a barátod csalna meg, akkor nem akarnál tudni róla?

Ugyanúgy szexelnél vele, ha tudnád, hogy aznap már más nőben is járt?

Ne haragudj, nekem a gyomrom kifordulna ettől, tudni akarnám, ha megcsalt a párom.

Milyen jogon döntöd te ezt el, hogy nem mondod el neki?

Ketten vagytok a kapcsolatban, joga van tudni és dönteni róla, hogy veled akar maradni ezek után vagy sem.

Bár azt nem értem, hogy te miért ragaszkodsz ennyire ehhez a kapcsolathoz? Nyilvánvalóan sok neked, korainak érzed, túl hamar köteleződtél el egy komoly kapcsolatban. Az okot értem, hogy miért csináltad, de azt nem, hogy miért nem maradtál tisztességes?

Le lehetett volna állni a csók előtt/után. Ha egy cseppnyi lelkiismereted lenne és tényleg szeretnéd a párod, akkor leálltál volna legalább a csók után és eltűnsz a kollégád lakásáról.

Egy szex nem történik meg csak úgy, lett volna időd átgondolni és máshogy cselekedni.

Te megtetted mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül és folytatnád az eddigi életed, mintha semmi nem történt volna..

Undorító. Legalább mondd el a barátodnak, ha egy fikarcnyit is számít neked, akkor elmondod neki.

2017. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
és akkor ha a pasi csaja nem akar vele szexelni este és a csaj arra hivatkozik hogy fáradt , akkor lesz is benne igazság csak nem a melótól ha nem attól hogy más férfi farkán lovagolt. Nem csodálkoznék ha pasid nem kérdezte meg mitől tágultál így ki vagy hasonlót..
2017. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!