Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat egy kollégámmal, de nem jelentett semmit. Elmondjam?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 3 éve vagyunk együtt, tavasszal költözünk össze. Nagyon szeretjük egymást, mindketten tanulunk és dolgozunk is, támogatjuk egymást.

A kollégámnak szintén van barátnője.

Múlt héten kicsit kétségbe voltam esve, hogy túl gyorsan halad a kapcsolatom és a karrierem is, egy kollégám pedig szintrén emiatt volt ideges, úgyhogy elmentünk ebédelni és beszélgetni. 2 órát ültünk a kávézóban, aztán semmi kedvünk nem volt visszamenni, úgyhogy felmentünk hozzá. Máskor is volt már ilyen, privát projektekről dumáltunk, xboxoztunk, kávéztunk. Most is hasonló volt, de elkezdett flörtösebb lenni a hangulat, mikor pl. nem odadobta nekem az öngyújtót, hanem meggyújtotta nekem a cigarettámat.

Szó szót követett a kétségeinkről, aztán megcsókolt. Kihátráltam, mert megijedtem, aztán belegondoltam, hogy úgy 4 éve nem csókoltam meg mást a barátomon kívül. Visszacsókoltam. Végül lefeküdtünk. Egyből utána leültünk beszélni, hogy ez teljesen felesleges volt.

Szóval vele le van zárva, már rendesen dolgoztunk együtt, mintha mi sem történt volna.

A párjaink nem tudják.

20L



2017. dec. 12. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mondd el, én azonnal kibxnálak, és remélem, hgoy ő is így tesz.


Viszket a puncid, okés, de akkor előbb hagyd már el a kedvesedet és csak utána dugasd meg magad mással.


És ez neked hol gyors?! Mi félév után költöztünk össze és egy pillanatig nem bántam meg.

2017. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!