Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőként hogy esne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőként hogy esne ha ismerkedésnél egy férfi extrém lassú tempót preferál az első kb fél évben?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk addig nincs szex mert nála nem sürgős..
2017. dec. 14. 22:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%
Csak olyannal foglalkozom, aki az első perctől kezdve komolyan tervez velem, és már a megismerkedéskor komoly érzelmek vannak. Ha pár találkozás után semmit nem mozdul előre a kapcsolat, akkor kuka. Akinek "nem sürgős", az nem akar tőled semmit és ez később se fog változni. Időtöltésnek jó vagy, de komolyat nem akar veled.
2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
59%
Van itt egy kérdés! Pasi nem akart házasság előtti szexet..kiderűl impotens félig vagy meleg vagy ki tudja de a nő nem kap szexet...Szerintem oka van ha egy pasi nem akar szexet. Annyira gáz mint ha egy nő pár óra után akar
2017. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%

"és már a megismerkedéskor komoly érzelmek vannak"


Na én meg pont ezt tartom gyors tempónak. Komolyan nem értem a nők gondolkodását. Tényleg azt várják, hogy 1-2 randi után már halálosan szerelmes legyen belé a másik?

Megsúgom, ez férfiaknál marhára nem 5 perc után alakul ki, de szerintem normális embereknél sem, hanem sokkal inkább hónapokkal később amikor már tényleg javában járnak és volt minden.

2017. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem esne jól, nem tudnám vonzó, kívánatos nőnek érezni magam mellette. És elköteleződni sem tudnék, amíg nem volt köztünk szex, mélyebb érzelmekhez nekem az is kell, szex nélkül inkább baráti lenne a viszony. Nyilván az se jó, ha azonnal ágyba akarnak vinni... (az arany középút a jó ebben is)
2017. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Jaguar-Warrior

Eddig minden párkapcsolatomban régen szerelem volt mire összejöttünk. Ez nem olyasmi, ami hónapok alatt szépen kialakul. A párkapcsolat első pár hónapja a rózsaszín köd, nem pedig fél év után majd egyszer csak szerelmesek lesztek. A férfiak hamarabb esnek szerelembe az esetek nagy részében. Ahol pár randi után nem érzel semmit, ott később sem fogsz. Valós érzelmeket biztosan nem.

2017. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálam se lesz sürgős... de nem pozitív értelemben.
2017. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%

Én meg tudom magamról, hogy sosem az elején voltam szerelmes senkibe, hanem később amikor már jobban megismertem.

Nem nagyon értem ezt amúgy sem. Még pár randi után is pontosan mi az amibe szerelmes leszel? Abba, hogy tudod milyen hobbijai/céljai vannak, hol dolgozik és szereti az állatokat?


Nálam a szerelem ott kezdődik, hogy meglátom reggel kócosan, smink nélkül és jó érzéssel tölt, ha úgy hozzám bújik és várom a nap végét amikor mellette aludhatok el.

Nem pedig ott, hogy megittam vele egy kávét és beszélgettünk random dolgokról, pl. filmek, zenék, család, gyerekkori emlékek/élmények...

2017. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Egy ember kisugárzásán keresztül látod a lelkét is. A lelke fog meg. Egyszerűen csak tudod, hogy nektek együtt kell lenni. Ez nem arról szól, amit tudsz róla, hanem amit ÉRZEL belőle.
2017. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%

#8

Szerintem túl sok volt a Twilight.

2017. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

8#

Amit pár randi után érzek, az max erős vonzalom. A szerelemhez nekem ennél több kell. Nem vagyunk egyformák.

2017. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!