Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy oyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy oyan férfival, aki megsértődött rám, amiért van párom?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, 2 hónapja kezdtem. A feladataimhoz gyakran van szükség az informatikusunk segítségére. Ő külsős, nincs a munkahelyemen fizikailag, csak néha beugrik, ha kell, amúgy emailben kommunikálunk.

Eleinte nagyon kedves volt, szívesen segített, mindent elmagyarázott, egyből válaszolt, élőben is nagyon jó fej volt, mikor 1-2-szer találkoztunk.

Aztán egyszer, mikor bejött a munkahelyemre akkor beszélgettünk, és megtudta hogy van párom. Azóta ha bejön, akkor be se köszön abba az irodába, ahol én vagyok, és ami a legrosszabb, az email-jeimre se válaszol, csak napok múlva, ami akadályoz a munkában..

Mit lehetne tenni?

Most komolyan megsértődött, amiért nem vagyok szingli??

24/N


2017. dec. 22. 09:21
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

#10

Ezt honnan szedted? Haladni szeretnék a munkámmal.


Emiatt váltsak munkahelyet? De ez volt az álom-helyem, évek óta vártam, hogy bejussak :(

2017. dec. 22. 09:48
 12/45 anonim ***** válasza:
83%

Emberileg semmit nem kell tenned. Ő viselkedik óvodás módra, nem a te bajod.

Mint alkalmazott pedig küldhetsz e-mailt a főnöknek (azért e-mailt, hogy legyen nyoma), hogy akadályoz a munkádban, hogy ő nem látja el a kötelességét.

2017. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
81%

Idióta ez a pasi.

Ha akadályoz a munkában, akkor szólj a főnöknek, hogy azért nem készültél el, mert az informatikusra kellett várnod.

Hiába rokon, a főnöknek az az érdeke, hogy gördülékenyen menjen a munka.

2017. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%
Kinevetni, hogy ilyen hamar kiderült, csak addig kedves, amíg valami érdeke fűződik hozzá. Egyébként ezt én is tapasztaltam, hogy egyes férfiaknak hirtelen megváltozik a viselkedése, ha kiderül, hogy a nő nem "potenciális punci". Szánalom.
2017. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
3%
Semmit. Most csak a kötelezőt végzi el, mi ezen a meglepő? Miért kedveskedne, ha kiderült, hogy nincs már miért, kár a gőzért?
2017. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
72%

Emiatt váltsak munkahelyet? De ez volt az álom-helyem, évek óta vártam, hogy bejussak :("

Nem, ennyi miatt természetesen még ne rohanj máshová.

De simán adódhat olyan helyzet, amikor a legbölcsebb lelépni, mielőtt még kicsinálnak.

Ami pedig álom-munkahelynek látszik, egyáltalán nem biztos, hogy valójában az is.

2017. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
3%

Én sem értem most mi baja van mindenkinek.

Kiderült számára, hogy nincs nálad esélye. Ezek után minek hízelegjen és kedveskedjen? Ugyanúgy nem kivételezik veled, hanem azt csinálja mint egy standard informatikus. Válaszol amikor válaszol vagy, ha épp kedve van.


Mégis okból kifolyólag kellene ugyanúgy viselkednie mint eddig? Arulják már el a csajok, hogy miért várnak el állandóan hiábavaló s3ggnyalást másoktól és vannak inkább ők megsértődve, ha nem kapnak?

2017. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
82%
Másokkal (pl. pasikkal, idősebb nőkkel akik tuti nem érdeklik) hogy viselkedik? Ha ott is ugyanolyan a munkamorál akkor nincs miért pattogni. Mondjuk eleve ezt a munkahelyen kéne kipuhatolóznod, hogy mások problémáit milyen gyorsan oldja meg. Aztán ha van különbség és téged szándékosan hátráltat akkor lehet a főnöknél panaszkodni. Ha nincs akkor csak el kell fogad, hogy nem pedálozik valaki olyannál aki foglalt.
2017. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

?????

Nem flörtölgettem...

Nem várom el, hogy ugráljon a kedvemért vagy valami, de ha eleinte megígéete hogy mindig válaszol majd, és meg is tette, volt ideje, akkor most komolyan azért bunkózik meg hátráltatja a munkám, mert nem húzhat meg??

Még ha ígértem volna neki ilyesmit aztán mégse, akkor oké, de soha még csak nem is utaltam rá, hogy lenne esély bármire...

2017. dec. 22. 11:19
 20/45 anonim ***** válasza:
84%

Nálam is ez volt a helyzet. Szeptemberben a gyakorlati helyemre kerültem, de van párom, ezt tudta mindenki. Viszont az egyik alkalmazott mindenben segített, folyton kedves volt, az utolaó napomra hozott ajándékot, állandóan irogatott facebookon, hggy mennyire megszeretett. Borzasztóan kínos volt. Mikor említettem neki hogy a párommal közös programom lesz, vagy hogy mit tervezek vele a jövőben, állandóan elterelte a szót, vagy megsértődött. Nem akarta tudomásul venni hogy van barátom.

Majd mikor elkerültem a gyakhelyről, továbbra is irogatott állandóan. Mondtam neki hogy mindent elmondok a barátomnak, és megnézheti az üzeneteim is. Erre ledöbbent, hogy miért mondok el neki mindent, megsértődött, néhány hete pedig nem is keres. Hála istennek... De az a "legjobb" hogy neki meg felesége van.

Nem értem miért kell egyből rányomulni arra aki kedvesebb vagy közvetlenebb. Én mindenkivel ilyen vagyok, főleg egy új helyen nyilván nem viselkedik bunkón az ember.

Próbálj meg beszélni vele, hogy ezzel a viselkedésével csak akadályoz téged a munkában...

23N

2017. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!