Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy oyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy oyan férfival, aki megsértődött rám, amiért van párom?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, 2 hónapja kezdtem. A feladataimhoz gyakran van szükség az informatikusunk segítségére. Ő külsős, nincs a munkahelyemen fizikailag, csak néha beugrik, ha kell, amúgy emailben kommunikálunk.

Eleinte nagyon kedves volt, szívesen segített, mindent elmagyarázott, egyből válaszolt, élőben is nagyon jó fej volt, mikor 1-2-szer találkoztunk.

Aztán egyszer, mikor bejött a munkahelyemre akkor beszélgettünk, és megtudta hogy van párom. Azóta ha bejön, akkor be se köszön abba az irodába, ahol én vagyok, és ami a legrosszabb, az email-jeimre se válaszol, csak napok múlva, ami akadályoz a munkában..

Mit lehetne tenni?

Most komolyan megsértődött, amiért nem vagyok szingli??

24/N


2017. dec. 22. 09:21
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#40

Körülbelül 2-szer találkoztunk fél órára, és sose voltunk kettesben, láthatta, hogy másokkal is ugyanolyan stílusban beszélek. Mellesleg ismeretlennel, új munkatárssal nyilván kedves, érdeklődő vagyok...

Más még nem értette félre, pedig dolgoztam már együtt 1-2 férfival (egyedülállókkal is)

2017. dec. 22. 15:49
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kérdezd meg tőle, ha ennyire kíváncsi vagy és szentül meg vagy róla győződve, hogy semmi olyan viselkedést nem tanúsítottál, amit esetleg félreérthetett volna.

Lehet persze, hogy mások nem értették félre, lehet homokossal dolgoztál együtt vagy szimplán olyannal, akinek nem jöttél be.


Összetett dolog ez, személy szerint nem értek egyet az illető viselkedésével, de az ő dolga.


Az viszont furcsa, hogy azért feljössz egy gyikre ezt megkérdezni. Akkor valahol érdekelhet téged ez a dolog, miért nem megy be hozzád, stb.


Nem vagy őszinte, az az érzésem, még ilyen noname fórumon sem.

2017. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Amúgy az is lehet, hogy te értelmezed félre az egészet.

Ha csak néha fordul meg nálatok biztos vannak más ügyfelek.

Az biztos nem a véletlen műve, hogy veled olyan segítőkész volt, viszont az alapállapot lehet az, amivel most szembesülsz, hogy annyi dolga van, hogy így ér rá.

Kiderült, hogy van párod, akkor már egy lettél az 5000 ügyfél közül.

Ezért viszont nem orrolhatsz meg rá, hogy úgy kezel mint a többi 4999-et.

Miért kezeljen másképpen?

2017. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
79%
Konklúzió: ha kedvesek vagyunk, akkor viseljük el, hogy ránk nyomultok és ha visszautasítunk, akkor elmondtok minden hülye flörtölgetős qvának. Viszont ha bunkók vagyunk, akkor ki kell írni napi 47357514 kérdést arról, hogy miért ilyen szemetek a mai lányok. :D
2017. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

A konklúzió az, hogy mérd fel helyesen, a másik ember hogyan viszonyul hozzád.

Vagyis vedd észre, ha úgy tetszik.

A kedvesség helyett amúgy a korrektséget jobb választani.

Légy kedves azzal, aki neked számít, viszont ilyesformán ne csodálkozz, ha valaki ezt félreérti.

Nagyon elkeserítő, hogy a két nem egymásról szinten semmit nem tud.

2017. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!