Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy oyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy oyan férfival, aki megsértődött rám, amiért van párom?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, 2 hónapja kezdtem. A feladataimhoz gyakran van szükség az informatikusunk segítségére. Ő külsős, nincs a munkahelyemen fizikailag, csak néha beugrik, ha kell, amúgy emailben kommunikálunk.

Eleinte nagyon kedves volt, szívesen segített, mindent elmagyarázott, egyből válaszolt, élőben is nagyon jó fej volt, mikor 1-2-szer találkoztunk.

Aztán egyszer, mikor bejött a munkahelyemre akkor beszélgettünk, és megtudta hogy van párom. Azóta ha bejön, akkor be se köszön abba az irodába, ahol én vagyok, és ami a legrosszabb, az email-jeimre se válaszol, csak napok múlva, ami akadályoz a munkában..

Mit lehetne tenni?

Most komolyan megsértődött, amiért nem vagyok szingli??

24/N


2017. dec. 22. 09:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
2%
Azt remélem, mindenki észrevette, hogy itt a nők 70 százalék alá nincsenek lepontozva, mi, ,,butthurt fiúkák" meg szénné vagyunk piros kezezve. Akkor most ki is a butthurt? :D Hülye egysejtűek, ti a sunátokon kívül mással nem tudtok érvényesülni.
2017. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
19%
A pontozgatásnak sok értelmét nem látom, nem is mérvadó, nem is szokott érdekelni.
2017. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
4%

#32

Nők elég ritkán vannak 70% alá pontozva mondjanak bármilyen fszságot.

2017. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
2%
#32 a kommandó mindig jelen van, és működik a riadólánc :)
2017. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
76%

#32: Azért gondolom a "hülye egysejtűekkel" nem kezdesz kapcsolatot, nem fekszel le senkivel és remeteként élsz.

Mert ha csak a "sunájukkal" tudnak érvényesülni, ami téged zavar, akkor remélem emiatt nem szeretnél barátnőt hiszen "hülye egysejtű" mindegyik. Ugye?

2017. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
2%
Nagyon gyors a csapat, ilyen gyors lepontozást csak a butthurt femináci kommandó tud összehozni, még a fidesznyikek se ilyen szervezettek :)
2017. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

#28

Kérdezte, hogy itt lakok-e a környéken már régóta. Mondtam, hogy nem, csak nemrég költöztem ide. Erre kérdezte, hogy a családommal, vagy egyedül, mire én válaszoltam, hogy a párommal.


#30

Azt mondta, hogy sajnálja, oldjam meg valahogy.


Utána többiek:

Légyszi ezt ne itt vitázzátok meg. Amúgy én is rengetegszer kapok 0%-ot pedig nő vagyok, erről ennyit.

2017. dec. 22. 14:24
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
Ott vitázok, ahol akarok.
2017. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

#38

Felőlem aztán nyugodtan, nekem elfér, de akkor ne csodálkozzatok, ha 0% lesz a válaszotok, mivel a kérdéshez nincs köze = "nem hasznos"...

2017. dec. 22. 15:12
 40/45 anonim ***** válasza:
21%

A férfiakhoz is érteni kell, nemcsak a nőkhöz.

Ezekből a történetekből mindig az világlik ki, hogy a nőnek fingja sincs róla, miből gondolhatta az illető, hogy akar valamit.

Persze a kulcsszavak, mint jófej, meg segítőkész, beszélgettünk, rendre feltűnnek.

Na most, ha valakiről így írsz, az nyilván tettekben, gesztusokban, mimikában is megnyilvánul.

Mint írtam, egy egyedülálló ezt leveheti és könnyebben beleláthat egy komolyabb dolgot is.

Én is belefutottam már olyan nőkbe, akik kedvesek voltak, meg segítséget kértek, periodikusan keresték a társaságomat aztán saját elmondásuk szerint semmiféle olyan céljuk nem volt.

Ezeknek is rendre elmondtam, hogy teljesen más kategória ha két azonos nemű bratyizik meg dumálnak jót, mintha két ellenkező nemű ember. Ott sokszor félreértés lehet a vége és ezt élethelyzet szüli.

Példaképpen, egy párkapcsolatban levő ember lazább, nem veszi annyira komolyan ezeket a dolgokat, viszont egy egyedülálló, aki alapvetően párt keres magának és nincs lekorlátozva a tinder és facebook csodálatos világára, máshogy értékeli a közvetlenséget és a kedvességet.

Nem alapvetően ezekkel a tulajdonságokkal van a baj, hanem azzal, ha nem ismered fel, hogy a másik mit szűr le ebből.

Ha hozzám minden alkalommal beköszönne egy csaj, aki alkalmanként fordul meg ott és full segítőkész lenne, könnyen beszédbe elegyednék vele és ráadásul proaktív lenne a kommunikációja, akkor már erősen gondolkodnék azon, hogy lehet, akar valamit és ha én nem akarnék, akkor próbálnék kimértebb és távolságtartóbb lenni.

Ha ehhez társul az, hogy még jófejnek is tartom, akkor biztos, hogy ez látszódna is rajtam, ami tovább bonyolítaná a dolgokat.

2017. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!