Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell párkapcsolatban társkeresőn lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt el kezdtem beszélgetni egy csajjal ,vagyis hát nem annyira beszélgetés próbáltam megismerni.Kérdeztem írtak e már nmeki sokan ,írta hogy igen de mindenki csak meg akarta dugni.Én írtam én nem megdugni szeretném,hanem megismerni.Kérdeztem,hogy van e kedve ismerkedni azt írta igen.Aztán még váltottunk pár szót csak állítólag fájt a feje,kérdeztem holnap írhatok e neki azt mondta igen,én meg már kezdtem örülni na végre egy normálisabb csaj.Aztán másnap rá írtam de elősször semmi majd utána később jött az üzenet "szia bocsi páromnál vagyok" na ekkor jött a ledöbbenés,mert ezt már tegnap is el mondhatta volna amikor írtam neki,hogy nem megdugni akarom hanem megismerni.Aztán írtam neki valamit,hogy miért van társkeresőn ha van párja.Ma kaptam a választ,hogy "Én csak unalomból" de szerintem ez durva ha valakinek párja van és társkeresőn van.

2018. jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyomulj rá és talán megdughatod. Komolyat nem terveznék vele mert gerinctelen.
2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

ma 20:26


Mondjuk nem megdugni akartam eddig sem,ahogy leírtam,de ez meg kiábrándító,hogy ezt akár mással is meg csinálhatná.

2018. jan. 20. 20:52
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdeztem az exemtől,le is ordította a hajamat,hogy betegesen bizalmatlan vagyok.Meg mégis hogy gondolom,végül is csak járt hozzám vagy másfél hónapja,nálam szexelt,nálam zabált,szerinte szinte semmi nem is volt még köztünk.Szánalmas... :-D
2018. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

21:15 Te is szánalmas vagy hogy ilyen nő még melletted van.


Ennyire tartod magad?


Nem veszed észre hogy az a nő beteg/vagy betegesen kihasználó?

2018. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Egyre jobb ez a csaj,most még az is kiderült,hogy egy hónapja se ismeri a barátját és még nem tudja a dolgokat.De azért társkeresőn van unalmába.Ilyenkor még léphetne basszus vajon hány embert fog összetörni
2018. jan. 21. 12:00
 26/31 anonim ***** válasza:

Nah ez ilyen én is ismerek ilyet.

Beteg szegényke de majd az élet ad neki egy nagy észheztéritő pofont utánna másképp fog gondolkozni.


Viszont jelen helyzetben célszerű elkerülni nem komolyan venni..


Keress egy hozzád íllő normális nőt.


De előbb magadat tedd tisztába.

2018. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

tegnap 23:28


Már törölte magát,csak állítólag azért regisztrálta magát mert a barátja is fent volt.

2018. jan. 22. 00:01
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom de azért ne feled nyitva tartani a szemed mert elég hazudozóművésznek tűnik.

Lehet pár nap múlba ujra regel vagy van több akk-ja..


Nem azt mondom, hogy légy bizalmatlan de vak se legyél.

2018. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

ma 00:05


Hát nem tudom,de alapból para az ilyen csaj.Égettem meg már magam.

2018. jan. 22. 02:45
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? Én is jártam már így.. A Badoo nevű oldalon írt rám egy lány, akinek úgyszintén volt párja. Azt a végén kiderült, hogy szórakozásból írt rám, mert csak unatkozott a párjával............. 22/F
2018. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!