Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell párkapcsolatban társkeresőn lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt el kezdtem beszélgetni egy csajjal ,vagyis hát nem annyira beszélgetés próbáltam megismerni.Kérdeztem írtak e már nmeki sokan ,írta hogy igen de mindenki csak meg akarta dugni.Én írtam én nem megdugni szeretném,hanem megismerni.Kérdeztem,hogy van e kedve ismerkedni azt írta igen.Aztán még váltottunk pár szót csak állítólag fájt a feje,kérdeztem holnap írhatok e neki azt mondta igen,én meg már kezdtem örülni na végre egy normálisabb csaj.Aztán másnap rá írtam de elősször semmi majd utána később jött az üzenet "szia bocsi páromnál vagyok" na ekkor jött a ledöbbenés,mert ezt már tegnap is el mondhatta volna amikor írtam neki,hogy nem megdugni akarom hanem megismerni.Aztán írtam neki valamit,hogy miért van társkeresőn ha van párja.Ma kaptam a választ,hogy "Én csak unalomból" de szerintem ez durva ha valakinek párja van és társkeresőn van.

2018. jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
23%
Kezdem megérteni Hasfelmetsző úr munkásságának miértjét :D
2018. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem az a durva, hogy egy párkapcsolatban lévő nő társkeresőn van, hanem mikor férjes, családos nők vannak fent! Ráadásul úgy, hogy a bemutatkozásban nincs férj, nincsenek gyerekek. Ez az unalomból duma pedig nagy hülyeség! Én mondjuk alapból nem szeretem a társkeresőket, mert ott mindenki azt mond amit akar.
2018. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

Mi van akkor,ha tényleg unalomból? Őszintén bár nekem nincs párom,de én is fent vagyok tinderen és szó szerint unalomból. Erre rá kell tudni, van aki csak a szex miatt van aki szórakozás,ismerkedés,párkapcsolat és van aki unalomból van fent.

Azt is el tudom képzelni,hogy a pasival együtt csetelgetnek vagy néha a pasi ír vissza.Ez ilyen ,az interneten bármi megtörténhet akárcsak az életben.

2018. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
57%

Az "csak" egy dolog,hogy fenn van, ismerkedik, levelezik, átvágja esetleg a másikat...de hogy gondolja tovább?Mindenki találkozni szeretne a másikkal előbb-utóbb ha működni látszik a dolog. Akkor még találkozik is?Vagy tényleg kimerül abban,hogy az egóját növelve levelezget és úgy érzi,hogy számtalan pasit el tudna csábítani, Övé a világ..


Esetleg az is lehet,hogy amennyiben tényleg talál egy szuper pasit akkor dobja a meglévőt, de addig megtartja, mert hát valaki csak legyen...


Párkapcsolatban élő nők/férfiak is lehetnek így. Nincs hová menni a már kevésbé jól működő kapcsolatból, addig marad otthon. Aztán ha sikerül találni egy megfelelő partnert veszi a kabátját.

2018. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Na kaptam választ a csajtól pár emberkének igaza van.Kérdeztem tőle,hogy a kapcsolata nem a legjobb?Azt írta nem éppen de ez akkor is szomorú,hogy így kezeli.
2018. jan. 20. 20:07
 16/31 A kérdező kommentje:

ma 18:12


mert szerinted élőben nem hazudhatja le a csillagokat az égről egy ember?Élőben sem fogod meg tudni egy idegenről,hogy van e férje/felesége meg milyen az élete,csak az embert látod.

2018. jan. 20. 20:09
 17/31 A kérdező kommentje:

ma 18:40


Hát szomorú amit le írtál jó ember lehetsz....

2018. jan. 20. 20:10
 18/31 A kérdező kommentje:

ma 19:39


Én már sajnos jártam meg egy lánnyal :(

2018. jan. 20. 20:11
 19/31 anonim ***** válasza:

Figyelj én is jártam meg és akkor mi van? Általánosítani nem fogok.


A Baddon szinte mindenki fent van de szinte senki nem aktív plusz fentfelejtik magukat az emberek. Sőt aki törölni akarja magát annak is nagyon át kell néznie mert egyáltalán nem könnyű törölni.. plusz vagy 5x rákérdez hogy biztos e.. :D


Illetve nem minden kapcsolat komoly van ahol ismerkedési fázisban töketlenkednek de sokszor a férfi elktelezettségi képtelensége és önbizalomhiánya miatt.


És egy nő nem várhat évtizedekig egyszer be telik a pohár és ha nincs változás keres egy határozottabb férfit akivel tényleg el lehet kezdeni az életet család vagy összeköltözés akár albérletbe stb..

2018. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

ma 20:16


Itt nem a badoodról van szó más oldal


"Illetve nem minden kapcsolat komoly van ahol ismerkedési fázisban töketlenkednek de sokszor a férfi elktelezettségi képtelensége és önbizalomhiánya miatt."


Te nő vagy?Mintha csak a férfiaknak lehetne ilyen baj fordítva is hallottam már nem egyet.


"És egy nő nem várhat évtizedekig egyszer be telik a pohár és ha nincs változás keres egy határozottabb férfit akivel tényleg el lehet kezdeni az életet család vagy összeköltözés akár albérletbe stb.."


Mintha egy nő nem lenne ilyen helyzetben,fura a férfi ismerősöm pont így járt a barátnőjével,szóval nem kell mindig a férfiakkal példálózni.

2018. jan. 20. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!