Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? 19L

Figyelt kérdés

Most leírom, hogy nekem mi az ami elvárás egy férfitól.

-külsőleg tetszen ( igen beismerem fontos számomra a külső mert a vonzalom szexuálisan a külső alapján indul be)

-kommunikáció( fontos hogy meg lehessen beszélni vele mindent nem veszekedve)

-őszinteség( mivel rettentő őszinte vagyok elvárom ugyanezt a partneremtől is)

-hűség (minek van velem , ha megcsal , akkor mondja meg őszintén hogy már nem akar semmit és hagyjon engem békében élni az életem csalódásmentesen)

-kalandvágyó ( ide tartozhat a spontaneitás is ugyanis imádom az ilyen dolgokat , jó egy olyan társ aki ugyanígy gondolja)

-sportoljon ( igen, ugyanis én személyszerint imádok mindent ami mozgás akár túra , futás , biciklizés stb jó hogyha ő is szereti ezeket a dolgokat.

-legyenek céljai( a céljaink és azok elérései éltetnek minket az ad értelmet az életünknek, ha nincsenek céljaink , akkor jönnek a problémák "mit kezdjek magammal, nem érzem jól magam , senkinek érzem magam" és a többi dolog hogy hasonlítgatjuk magunkat máshoz ahelyett hogy a saját életünkből hoznánk ki a legjobbat.)

-ne legyen féltékeny( ha megvan a bizalom mindkét fél irányából szerintem nincs szükség féltékenységre , had menjen a haverjaival egyet sörözni de akkor se szóljon egy szót sem ha én elmegyek a barátnőimmel valahova.

-határozottság (legyen tisztában az értékeivel , legyen magabiztos, ha véleménye van azt nyílvánítsa ki. )


2018. jan. 31. 07:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egyáltalán nem nagyok. Nyilván a külsőt nem tudjuk. De a már a zárójelben lévő kommunikáció, őszinteség, hűség, célok, zárójeles féltékenység, zárójeles határozottság többé kevésbé ( bár a véleményem sokszor az emberek többségének nem fekszik, és néha jobb kussban lenni ) még illik is rám. Ezek mellé már csak a kalandvágy ( ha bár, részben lehet ez is ) és sport kelljen, hogy társuljon. Szerintem simán van ilyen ember nem is kevés. :)
2018. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

19. vagyok


Ejha...0%-ra lettem pontozva. Gondoltam, hogy lesz, aki nem ért velem egyet, de azért erre nem számítottam...Nem az zavar, hogy lepontoztak, egyáltalán nem érdekel, hogy mennyi a százalékom stb., csak meglepődtem a reakción, illetve néhány válaszon is. Azért kíváncsi lennék rá, hogy akik szerint a hűség, a kommunikáció, a bizalom, az őszinteség túl nagy elvárás egy kapcsolatban, akkor azok mégis mit tudnak nyújtani.....ezt én komolyan nem értem.

2018. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22 sok itt még a kommunikációra is képtelen kis frusztrált komplexusos nyomi, akik azt hiszik, hogy alanyi jogon jár nekik egy kapcsolat, mert rendes-kedves-normálisak.


Ne vedd magadra :D

2018. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nah téged is egy "alfa" hím fog felcsinálni.Gratulálok
2018. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!