Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja sok férfi ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja sok férfi ezt, ismerkedős oldalon, társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Én nőként a badoot használom, mert az egyszerűbb, és ott is lehet a közelben férfiakat találni beszélgetni, ismerkedni.


De többször megfigyeltem, hogyha rám ír egy pasi aki nem jön be, és visszaírom neki, hogy nem az esetem, nem egymást keressük.


Akkor .

1) Vagy elkezd szidni, vagy ha nem, akkor megkérdezi, hogy 'mert milyen az eseted?' (nem tudom ez miért érdekli, ha úgy sem ő.)

2) nem lehet levakarni, visszaírok neki egy ilyen szöveget, és továbbra is irkálni próbál, még beveti a 'de azért kérdezhetek valamit?', vagy a további opciókat, és sosem értem, hogy ez miért jó.. :D


Elviselem, hogy ez a rossz oldala az ilyen oldalaknak, de nem tudom a férfiaknak az miért jó, ha k.rváznak egy nőt, ha nem akarnak vele ismerkedni, vagy egyszerűen tapadnak.


10ből kb 8 eset az ami a 2 opció közül végződik, a többi az egyéb (amikor megköszöni, és elköszön normálisan) (illetve mikor a hím részletekről küld egy képet válaszként).


2018. márc. 26. 17:20
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

privát:


szia,lenne kedved ismerkedni egy kedves,oszinte,joszivu 32 eves magas budapesti ferfival?nincs bmw autom,csak nagyon szeretem az autokat.'


Szia, Budapest messze van tőlem, és idős is vagy hozzám :). Autóm nekem sincs:).

2018. márc. 26. 18:03
 12/39 anonim ***** válasza:

Vannak hülyék, olyanok is, akik nem értik a nem szót. A badooról én is sokat tudnék mesélni. :D

Egy időben én sem értettem, miért nem értik, de aztán elkönyveltem, hogy azért, mert buták. Ennyi. Mint pl a 4-es válaszoló. Ő is tök másról beszél, mint te.

2018. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
48%
Én is kérdeznék valamit. Nem tartod etikátlannak, hogy a neked küldött privát leveleket kiteregeted? Miért jó ez? Miért titkolod ennyire a felhasználóneved?
2018. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Mert nem 100-as a csaj azert. 😂😂
2018. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

#13, ez a csaj csak szórakozik, semmi komolyat nem keres.

Van jópár ilyen tyúk a társkeresőn, csodálom, hogy valaki még nem ütötte le.

Szórakoznak a férfiakkal, kiélik ott a baromságaikat, aztán megvan a napi elfoglaltság.

Amikor meg viszket a nuni, az első jöttmenttel elmegy qrni.

Aztán csodálkozik, hogy egyszer egy mocsárból szedik majd elő, felpuffadva...

Akkor majd elmondhatja, jól szórakozott.

2018. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarjátok tudni a nevét egy anonim fórumon?
2018. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Amikor meg viszket a nuni, az első jöttmenttel elmegy qrni. '


Van ilyen is, de legtöbb nem a badoon irogat, hanem élőbe szed fel pasikat csak d.gásra.

Továbbá eléggé beteg elméd lehet, ha mondjuk én játszom veled, és te ezt zokon veszed, akkor azért képes lennél megölni :O . Szerintem ez a mocsaras a végére durva volt, és rólad alkotott véleményt, azért ehhez is eléggé elkeseredettnek kell lenni, hogy a nemi erőszakot, és a gyilkosságot ilyennel magyarázzátok.


Többi is aki annyira támad, valószínűleg tényleg nem kap választ ilyen helyeken, itt meg jól kilehet élni magukat, még nagy igazságérzettel beírnak ide ilyen dolgokat, hogy 'nem 100as a csaj' meg a mocsaras dolgok.


Azért nem válaszolok privát üzenetekre , privtba, mert mikor regisztráltam az egész nevem használtam, nem pedig hogy 'hátgerinc054' pl, és így meg eléggé nagy az esélye, hogyha ott írok vissza, valaki kikeres facebookon/instagramon , és még a végén a mocsárban végzem, ahogy itt valaki kifejezte magát, és még ő lesz az első aki azt mondja majd, hogy 'megérdemelte' (na ez is szörnyű beteges egy észjárás lehet)

2018. márc. 26. 18:32
 18/39 anonim ***** válasza:
#16 Nem akarom tudni a nevét, csak feltételezem, azért nyilvánosan válaszolgat, mert ha privátban tenné, a neki írók megtudnák a felhasználónevét. De ez csak az én logikám.
2018. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Így van , és nem csak, hogy a felhasználó nevem, hogy konkrétan úgy tudnák meg a nevem, hogy 'Gyakori Zita' , és nyilván ez annyira nem lenne hasznos, hogy mindenki írna facebookon, meg tudná ki vagyok, mert a nevem meg nem annyira gyakori, az is lehet egy van belőle , és ez pedig egy névtelen oldal :)
2018. márc. 26. 18:37
 20/39 anonim ***** válasza:

A mocsaras dolgot szerintem félreértetted. nem azért találhatod ott magad, mert mi meg fogunk ölni (hogyan is tehetnénk, amikor azt sem tudjuk, ki vagy), hanem azért, mert az első jöttmenttel elmész.


Amúgy vannak nők, akik nem mennek el senkivel. Abban élik ki magukat, hogy nyomulnak a szexualitás kategóriában, de félnek a férfiaktól, mint a tűztől. Ha kínozza őket a vágy, segítenek magukon. Így mondjuk biztos nem fenyegeti őket mocsár. :-)

2018. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!