Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja sok férfi ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja sok férfi ezt, ismerkedős oldalon, társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Én nőként a badoot használom, mert az egyszerűbb, és ott is lehet a közelben férfiakat találni beszélgetni, ismerkedni.


De többször megfigyeltem, hogyha rám ír egy pasi aki nem jön be, és visszaírom neki, hogy nem az esetem, nem egymást keressük.


Akkor .

1) Vagy elkezd szidni, vagy ha nem, akkor megkérdezi, hogy 'mert milyen az eseted?' (nem tudom ez miért érdekli, ha úgy sem ő.)

2) nem lehet levakarni, visszaírok neki egy ilyen szöveget, és továbbra is irkálni próbál, még beveti a 'de azért kérdezhetek valamit?', vagy a további opciókat, és sosem értem, hogy ez miért jó.. :D


Elviselem, hogy ez a rossz oldala az ilyen oldalaknak, de nem tudom a férfiaknak az miért jó, ha k.rváznak egy nőt, ha nem akarnak vele ismerkedni, vagy egyszerűen tapadnak.


10ből kb 8 eset az ami a 2 opció közül végződik, a többi az egyéb (amikor megköszöni, és elköszön normálisan) (illetve mikor a hím részletekről küld egy képet válaszként).


2018. márc. 26. 17:20
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

hanem azért, mert az első jöttmenttel elmész.'


Jójó, de nem megyek el, tehát értsd ezt olyanra, aki valóban elmegy, nyilván vannak nők akiknek ajánlanak egy wellnest, vagy egy utazást és mindegy ki, mennek velük.


Én beszélgetek férfiakkal, és első randik közt beülünk valahova, vagy mondjuk egy társas helyre megyünk, mondjuk egy tűzijáték, mert ott mindig sokan vannak.

Kocsiba alap, hogy nem ülök be, amíg nem ismerem.

Ezeket akkor olyan nőkre irjátok, akikre jellemzőek, mert itt eléggé rám irányítottad.

2018. márc. 26. 18:46
 22/39 anonim ***** válasza:

Amúgy három tippem van. Ezek a valószínűség szerint:


Dulai Nikolett

Maróti Veronika

Farkas Rita

2018. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Azok a nők akik meg húznak szex céljából, lehet nem játszottak veled, csak az utolsó pillanatban épp jött neki jobb, és vele ment el szexelni vagy nem tudom. :D
2018. márc. 26. 18:48
 24/39 A kérdező kommentje:
Na akkor lehet valamelyik a három közül, vagy lehet egyik sem :D Teljesen lényegtelen a kérdés céljából, erre a kérdésre válaszokat várok/vártam, ennyi a lényege, mindegy, hogy melyik vagy, vagy melyik nem :D
2018. márc. 26. 18:49
 25/39 anonim ***** válasza:
Amelyik Veszprém megyei, az lesz az. Csak azért nem tudom megnézni Facebookon, mert nem használom. Persze kérdés szempontjából mindegy, csak szeretem a fejtörőket. :-)
2018. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

De ha meg egyik sem :D és netán valaki ráír arra aki véletlen veszprémi gondot okoz neki :D

Mert mi van ha egyik sem vagyok?:D Hmmm ez egy másik fejtörő :D

2018. márc. 26. 18:54
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gondot okoz neki. Lehet, hogy így talál egymásra két szív. :-)
2018. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Főleg ha a 3 hölgynek, mindnek van férje :D

Vagy ha esetleg egyik még csak 16 éves :D

2018. márc. 26. 18:57
 29/39 anonim ***** válasza:
Azt tudjuk, hogy 20 és 25 között lehetsz, tehát a 16-os nem játszik.
2018. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem az aki 30on túl van :D egyébként nem tudjuk, nem biztos, hogy 20-25 között :D
2018. márc. 26. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!