Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja sok férfi ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja sok férfi ezt, ismerkedős oldalon, társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Én nőként a badoot használom, mert az egyszerűbb, és ott is lehet a közelben férfiakat találni beszélgetni, ismerkedni.


De többször megfigyeltem, hogyha rám ír egy pasi aki nem jön be, és visszaírom neki, hogy nem az esetem, nem egymást keressük.


Akkor .

1) Vagy elkezd szidni, vagy ha nem, akkor megkérdezi, hogy 'mert milyen az eseted?' (nem tudom ez miért érdekli, ha úgy sem ő.)

2) nem lehet levakarni, visszaírok neki egy ilyen szöveget, és továbbra is irkálni próbál, még beveti a 'de azért kérdezhetek valamit?', vagy a további opciókat, és sosem értem, hogy ez miért jó.. :D


Elviselem, hogy ez a rossz oldala az ilyen oldalaknak, de nem tudom a férfiaknak az miért jó, ha k.rváznak egy nőt, ha nem akarnak vele ismerkedni, vagy egyszerűen tapadnak.


10ből kb 8 eset az ami a 2 opció közül végződik, a többi az egyéb (amikor megköszöni, és elköszön normálisan) (illetve mikor a hím részletekről küld egy képet válaszként).


2018. márc. 26. 17:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Valaki nyomozza ki, ki lehet a kérdező.
2018. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne,hogy amit privátban kaptál,azt miért kellett ide kirakni? Azért privát,hogy két ember "négy szemközt" beszéljen, nem tartozik másokra.
2018. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem lett elmondva? Miért teszed hozzá, hogy 'az engem is érdekelne' a kíváncsiságod ki lett elégítve, ritka nevem van, és úgy vagyok regisztrálva, és ha válaszolok, akkor lehet lenne olyan élelmes ember, hogy ott is írna, jó persze, tudom tiltani, de nem ez az oldal célja, hanem a névtelenség.
2018. márc. 26. 19:47
 34/39 A kérdező kommentje:

és azt nem írtam oda, hogy pl :

'Kerék Kelementől jött üzenet' és arra válaszolok, így nem tudja csak az illető, akinek megválaszoltam.

2018. márc. 26. 19:49
 35/39 anonim ***** válasza:
Nyomozzatok már ki ki lehet a kérdező.
2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Pedig aki ilyen neveket talál ki, hogy "Kerék kelemen", meg "hátgerinc054", az csak jó csaj lehet. De ha nem is az, legalább vicces. :)


A kérdésre is válaszolva: azért csinálják, mert selejtesek.

2018. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nyugi:D


utolsó: valóban érdekes fickók, de szerintem akik itt nagyrészt támadtak, ők is azt a tábort erősítik, akik gyakran el vannak utasítva, és ezt is megértem, mert valóban marha rossz lehet, mert ők is ismerkednének, élnének, és csajoznának, megértem, de attól mert nem az esetem pár srác, nem leszek egyből 'kvra' és hasonló dolgok.

2018. márc. 26. 20:07
 38/39 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudom megérteni. Sok levelet írtam a társkeresőn az évek során és általában válasz sem jött. Szinte csak elutasításban volt részem, mégsem bäszogattam soha a másik felet, mert semmi értelme nincs. Aki nem is válaszol, annál felesleges erőlködni, aki meg annyit válaszol, hogy "köszi, nem egymást keressük", azzal megint felesleges erőlködni. Beszólogatni, meg marhaságokat visszaírni meg még annál is feleslegesebb. Nekik szimplán csak megköszönöm, hogy legalább válaszra méltattak. Engem sosem zavart az elutasítás, tisztában vagyok vele, hogy a nők nem feltétlenül egy hozzám hasonló fickót keresnek, így helyén tudom kezelni a dolgokat.
2018. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Látod ennyire vagyunk mások/és ti férfiak is különbözőek.

Nem szoktam lehordani senkit, nem úgy utasítom el, hogy 'te ezt komolyan gondoltad?' szépen, és még odaírom, hogy ne haragudj, mégis van, hogy megkapom még akár azt is, hogy 'én sem azért írtam mert az vagy, te r..anc-' (arra, hogy nem vagy az esetem ne haragudj), gáz és kész.

Egyszer egy férfi azt mondta nekem, hogy egy férfi attól is férfi, ha tudja kezelni az elutasítást, és normálisan reagálni, valószínűleg utolsó pont ez az amit te megtanultál, tudod magad egy szintre helyezni, és attól a szinttől elfogadni amit kapsz , sokan meg ezt nem tudják, lehet azt hiszik 10ből 8as pasik, vagy tudják, hogy 3as max, de nekik is jár a nő..:/

2018. márc. 27. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!