Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem mániája a szakáll, illetvee összejönne olyannal is aki nem szakállas?

Figyelt kérdés

Korunkban lassan kötelezővé válik a dolog, elég nagy baj, mert nem mindenkinek áll jól (sőt még a szakállasok egy részének sem, akik ennek ellenére erőltetik). Viszont lassan kötelezővé válik és ha valaki megtagadja a szakállviselést azt eléggé megbélyegzik, különösen a fiatalabb nők.


Korosztályomban szinte minden nőnek szakállas barátja/férje van, ami elég aggasztó. Nem értem miért olyan fontos ez, és miért kell ferde szemmel nézni azokra akik nem szakállasak. Mintha ez olyan fontos lenne...


De a kérdés arra irányul, hogy van olyan akár itt, akár az ismerőseitek közt, akinek nem jön be a szakáll, vagy összejönne olyannal is akinek nincs?



#szakáll #szomorúság #kötelező divat
2018. márc. 28. 00:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a szakáll, a barátom arcát is anélkül szeretem jobban.
2018. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
A nők szeretik a combkefét! ;)
2018. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Nekem csak a sima arc jön be. Nincs jobb egy frissen borotvált arcnál:)

Nekem a bőröm se bírja még a legapróbb borostára is érzékeny vagyok.

2018. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Surfer Girl ***** válasza:
Ki nem állhatom a szakállt, úgyhogy én biztos ilyen vagyok. Még a borostát se nagyon csípem, körszakáll meg kecskeszakáll számomra inkább mókás vagy komikus, és egyáltalánem férfias. Szerencsére azért a fiúk egy jó része nem ült fel ennek a szakáll-mániának.
2018. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

14: Én sem vagyok nagy híve a szakállnak, de ha egyszer esztétikailag a körszakáll hosszít valamelyest a kerek fejen, akkor mit tehetek? :)


Mondjuk most tesztelem, hogy a körszakállból csak az "alja van" meg (nem klasszikus kecske, mert meghagytam a szájam szélétől lefele). Bajuszt pláne nem bírom.

2018. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Favágók között laksz? Én rohadtul nem látom azt, hogy kötelező lenne a szakáll vagy hogy egy simára borotvált arcú ember nem találna magának társat... megnézel 100 random hetero szerelmespárt az utcán, 70%-ban borotvált a pasas. Ráadásul vannak olyan komolyabb munkakörök, ahol ajánlottabb a simára borotvált arc, vagy ésszerűbb, mert nagyon megnézik, hogyha arcszőrzete van, az mennyire ápolt.


Nekem amúgy nincs bajom sem a szakállal, sem a borotvált arccal. Passzoljon a választása az arcához, ill. ha hülyén nő az arcán a szőr, ne erőltesse. Van olyan szakállas ismerősöm, akin tetszik. Mostani páromon elég szakmunkásosan nő, elég prolin nézne ki, ha hagyná, szerencsére borotválja. Neki ez áll jól.

2018. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

>Korunkban


BÁRMI, ami így kezdődik, automatikusan hülyeség.

2018. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Már ettől a retorikától kiégek, "korunkban kötelező ez vagy az".

Komolyan ennyire fontos a külső megerősítés? Nem az az első, hogy neked megfelelő legyen a külsőd? Mikor annak idején dauert rakattam a hajamba, a fodrász megjegyezte, hogy minek kell ez, nem divat a göndör haj, mindenki vasalja inkább (nekem vasalás nélkül is szögegyenes). Évekig vol göndör a hajam, mert tetszik nekem. Eszembe sem jutott volna, hogy a párkapcsolati sikertelenségemet arra fogjam, hogy nem épp az akkori divatnak megfelelő a külsőm. Bár tény, hogy ez egyszerűbb, mint növeszteni egy kis belső tartást.

2018. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy. Általánosítasz. És még felszínes is. Plusz nem ismerhetjük mindenki ízlését.

Van olyan arcberendezés, amihez hihetetlenül jól áll, valakinek meg abszolút nem. Ostobaság azt hinni, hogy a nők miatt van ez a nagy "szakállmánia". Egészséges önértékeléssel rendelkezőknél legalábbis nem így van.

Szóval attól még, hogy neked nem áll jól, még simán találhatsz olyan lányt akinek tetszel, csak a te esetedben nem a szakáll megléte vagy hiánya lehet a gond...

Ha a szövegértés megy, akkor rájöhettél mit is válaszoltam a fő kérdésedre. ;)

2018. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#19


Nálam a negatívság a gond, de az ellen nem tudom mit lehet tenni (mármint a tettetett álvidámság és az olcsó poénok sütögetésén kívül, de egyik se jött be). Egyenlőre marad az, hogy novellákat írok, ezt dobta a gép.

2018. márc. 28. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!