Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem mániája a szakáll, illetvee összejönne olyannal is aki nem szakállas?

Figyelt kérdés

Korunkban lassan kötelezővé válik a dolog, elég nagy baj, mert nem mindenkinek áll jól (sőt még a szakállasok egy részének sem, akik ennek ellenére erőltetik). Viszont lassan kötelezővé válik és ha valaki megtagadja a szakállviselést azt eléggé megbélyegzik, különösen a fiatalabb nők.


Korosztályomban szinte minden nőnek szakállas barátja/férje van, ami elég aggasztó. Nem értem miért olyan fontos ez, és miért kell ferde szemmel nézni azokra akik nem szakállasak. Mintha ez olyan fontos lenne...


De a kérdés arra irányul, hogy van olyan akár itt, akár az ismerőseitek közt, akinek nem jön be a szakáll, vagy összejönne olyannal is akinek nincs?



#szakáll #szomorúság #kötelező divat
2018. márc. 28. 00:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

"vagy összejönne olyannal is akinek nincs?

"

IS????

Te komolyan beteg vagy.

A legtobb no ki nem allhatja a szakallt.

2018. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

#28

Én nem értem. Én még soha nem kerültem olyan helyzetbe, hogy nekem áradozott volna egy férfi, aki nekem is tetszett a magas modellalkatú nőkről. Hogy kerülsz te ilyen szituba?

2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

#32


Pl. munkahelyen a kollegaktol hallom ezeket... És errefelé rengeteg a szakállas, ezért vagyok meglõve.


A szemes dolog konkrét, errõl áradoztak mûltkor (de volt már feka istenítés meg Seagal s**g kielemzés is.)


Remélem csak én élek szar helyen. Ui. mind kapcsolatban van, es az osszes barátja szakállas (kiveve amelyiknek a neger), elõtte nem zavart, nem tunt fel, de most hirtelen ennyi... Számomra aggasztónak hat.

2018. márc. 28. 17:55
 34/45 anonim ***** válasza:

"mind kapcsolatban van, es az osszes barátja szakállas (kiveve amelyiknek a neger)"


Akkora kamu vagy, mint a ház.

2018. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
És mit számítanak azok a nők, akik párkapcsolatban élnek, tehát potenciálisan még csak nem is jelöltek? Amúgy javaslom, keresd meg a saját célközönségedet, ne azokkal foglalkozz, akiknek nyilvánvalóan te mem jössz be.
2018. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

#34


Nem kamu, hiàba nem hiszed el.


#35


Sajnos nem ismerek egyetlen egy “szingli“ nõt sem, kvázi nincs “célközönség“ emiatt.

2018. márc. 28. 21:15
 37/45 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor a kör bezárult. További jó kesergést.
2018. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

#37


Te könnyen beszélsz.

2018. márc. 28. 22:43
 39/45 anonim ***** válasza:
Igen. Igazad van. Én tényleg könnyen beszélek. Nem tudhatom, milyen lehet egy olyan világban élni, ahol mindig más a hibás, és önvizsgálatot sose tartunk. Szerencsés vagyok, hogy önálló gondolatokat és valódi gondolkodásra való képességet fejlesztettem magamnak. Bár tény, hogy ebben több évtizednyi munka van, de mint mondtam, az önsajnálat és a hárítás mindig az egyszerűbb út.
2018. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

#39


Szerinted én nem tudom, hogy velem van a baj? Dehogynem. De ez nem segít semmit, mivel a megoldást nem látom. Mások meg nem mondják meg. Neked vagy megmondták, vagy alapból könnyebb helyzetből indultál. Bár ha "több évtized" munkája áll mögötte, akkor valószínűleg 10 évvel idősebb vagy tőlem (feltétlezve, hogy korán, kb. 15 évesen kezdted el az ezen való dolgozást és a "több évtized" csak kettőt jelent), szóval más korosztályban, más értékrendben nőttél fel. Nekünk már sokkal szemetebb helyzetben kellene ezt fejleszteni.


Szerinted én nem próbáltam? Nem próbálom? Dehogynem. Csak épp mások leszarják, engem meg nem boldogítanak a "kis kudarcok a régi nagyok helyett" eredmény.

2018. márc. 28. 23:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!