Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem mániája a szakáll, illetvee összejönne olyannal is aki nem szakállas?

Figyelt kérdés

Korunkban lassan kötelezővé válik a dolog, elég nagy baj, mert nem mindenkinek áll jól (sőt még a szakállasok egy részének sem, akik ennek ellenére erőltetik). Viszont lassan kötelezővé válik és ha valaki megtagadja a szakállviselést azt eléggé megbélyegzik, különösen a fiatalabb nők.


Korosztályomban szinte minden nőnek szakállas barátja/férje van, ami elég aggasztó. Nem értem miért olyan fontos ez, és miért kell ferde szemmel nézni azokra akik nem szakállasak. Mintha ez olyan fontos lenne...


De a kérdés arra irányul, hogy van olyan akár itt, akár az ismerőseitek közt, akinek nem jön be a szakáll, vagy összejönne olyannal is akinek nincs?



#szakáll #szomorúság #kötelező divat
2018. márc. 28. 00:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Igen a nőket a nő gyárban úgy programozzák hogy a szakáll látványa azonnali nedvesedést okozzon. Hiszen a nők nem emberek akiknak saját ízlésük van önálló gondolataik és saját személyiségük. Nem mind pont ugyanolyan ugyanazt teszi akarja és gondolja mint egy homogén egység.

Komolyan érdekelne a "minden nőnek/ férfinak ... kell" kérdések mögött álló emberek értelmi szintje.

Amúgy engem a borostán kívül minden arcszörzet taszít de a borostát se tartom praktikusnak mert szúr de tény hogy sok pasinak jól áll. De páromnak se szakálla se bajsza se borostája és én örülök neki.

Viszont az ilyen egysíkú gondolkodást sugalló kérdéseket nevetségesnek tartom mert minden logikát nélkülöznek.

2018. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

#21


Én is tudom, hogy úgy hangzik, csak mikor valamibe folyton beleütközöl akkor már zavaróbbá válik és hajlamossá válsz általánosítani, még akkor is, ha normál állapotban nem tennéd.

2018. márc. 28. 12:09
 23/45 anonim ***** válasza:
Mi ez a baromság? Ugyanannyi nő szereti, amennyi nem szereti, nagyságrendileg egészen biztos. Csomó nőnek annyira érzékeny a bőre, hogy a borostától azonnal kipirosodik, nem beszélve az alsó fertályról. Másnak meg pont az az állandó szélmalomharc, hogy a párja nem érti meg, hogy neki tényleg fájdalmat okoz az arcán lévő szőr. Mindenre van példa, de tényleg MINDENRE. Nem válik kötelezővé nyugi. Ne vedd ezt magadra, mert így csak fájdalmat okozol magadnak egy olyan jelenség miatt, ami azért nem akkora, mint ahogy érzed. Figyelj, nem haragudhatsz emberekre azért, mert tetszik nekik valami. :)
2018. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Én határozott hátrányként éltem meg szakállasként a viselését. Rendes, dús szakállam van, nem hosszú, agyonnyírt borosta, ami divat ma. A legtöbb nő átnézett rajtam miatta, noha jól áll nagyon is. Sokkal kevesebb nő nézett meg fénykoromban 1-2 éve, mint most. A párom szerencsére szereti. :)


De egy nő miatt se vágnám le, mert nem miattuk hordom. Ettől sokkal férfiasabbnak érzem magam és szeretem viselni.


27/F

2018. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Hát ha te általánosítasz, akkor tudjál rá. Az nem máson múlik, hanem a te ostobaságod.
2018. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Ma meg fogom figyelni a dolgot. Estére kiderülnek az arányok.
2018. márc. 28. 13:20
 27/45 anonim ***** válasza:

:D

Oké.

2018. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

#25


Azért nem egészen. Ez olyan mint mikor végig kell hallgatni, mikor végig kell hallgatni a nõi áradozást a nagyszemû férfiakról... Nem kellemes ezt végighallgatni a keskeny szemeimmel, amit csak fikáznak...


Arra voltam kíváncsi, hogy szakálltéren is ez van-e

2018. márc. 28. 13:32
 29/45 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok,de nekem nem feltétel.



Nekem egy pasim volt,aki növesztett egy rövid,de teljes szakállt,viszont neki sűrű volt és jól állt.Többi borotválkozott,a mostani kiszemeltemnek sincs valami sűrű arcszőre,szóval hülyén nézne ki,ő is tudja.


Ha kijövünk és arcra is bejön egy minimálisan,jó,hogy összejönnék vele.

2018. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Mibe utkozol bele? Szerencsere alug latok szakallas pasikat es egy ismerosomnek sincs.


"korunkban lassan kotelezove valij..."


Altalad kutalalt bullshit ez csak.

2018. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!