Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő akinek nem mániája a szakáll, illetvee összejönne olyannal is aki nem szakállas?

Figyelt kérdés

Korunkban lassan kötelezővé válik a dolog, elég nagy baj, mert nem mindenkinek áll jól (sőt még a szakállasok egy részének sem, akik ennek ellenére erőltetik). Viszont lassan kötelezővé válik és ha valaki megtagadja a szakállviselést azt eléggé megbélyegzik, különösen a fiatalabb nők.


Korosztályomban szinte minden nőnek szakállas barátja/férje van, ami elég aggasztó. Nem értem miért olyan fontos ez, és miért kell ferde szemmel nézni azokra akik nem szakállasak. Mintha ez olyan fontos lenne...


De a kérdés arra irányul, hogy van olyan akár itt, akár az ismerőseitek közt, akinek nem jön be a szakáll, vagy összejönne olyannal is akinek nincs?



#szakáll #szomorúság #kötelező divat
2018. márc. 28. 00:35
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

"önvizsgálatot sose tartunk"


Évek óta marcangolom önmagam és próbálok rájönni, hogy mi a megoldás, de eddig nem sikerült rájönni. Bár elsőre a szociális szorongás ellenszerének is örülnék. És nem az ilyen béna "há többet kő mosolyogni" bölcsességekre gondolok, mert azok semmit nem érnek.

2018. márc. 28. 23:04
 42/45 anonim ***** válasza:

Szerintem a szociális szorongásra egyetlen otthoni gyógyír van az pedig hogy szociális helyzetekbe hajszolod magad. Vagy keresel egy pszichológust bár én annyira nem hiszek a képességeikben.

Szóval járj közösségbe és beszélgess emberekkel. Ne azért mert akarsz tőlük valamit csak a beszélgetés kedvéért. Mondom ezt úgy hogy pár éve még a boltba menés is nehezen ment nekem hisz az eladóval valamennyit muszáj kommunikálni. Már nem okoz gondot és minden lépésről lépésre egyre könnyebb de objektíven nézve még mindig gáz vagyok :D

Szóval ha fejlődni akarsz gyakorolj mint minden más képesség fejlesztésénél.

2018. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

#42


Pont ez történik amúgy, részben a kényszer, részben saját döntés alapján, olyan helyen dolgozom ahol napi 100-200 emberrel kerülök rövidebb időre kapcsolatba (nem tervezem itt megöregedni), de azóta javult is a dolog - a baj az, hogy felszabadult még mindig nem tudok lenni, és hogy nem tudok összehaverkodni senivel úgy igazán a kollégák közül. Talán jó a véleményük rólam, de van akivel még köszönés sincs és nem is lesz.

2018. márc. 29. 00:24
 44/45 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek nagyon szociális lénynek lennie. Én se vagyok az, mégis boldogan élek. Minek akarsz kényszeresen benyomakodni olyan rendszerbe, ahová nem illeszkedsz?
2018. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

#44


Én se akarok valami extraszociális lenni, de azért szerintem nem árt, ha az embernek van 1-2 haverja/barátja meg egy szerelme.


Láttam mi történik azzal, aki elszigetelődik másoktól. Az egyik rokonom élt így. 25-39 éves kora közt még nem voltak bajok, elvolt, időnként még vidámnak is tűnt. Utána pedig szépen lassan elkezdett szétcsúszni, egyre többször dominált a "...minek?" mentalitás, az addigi közepes háztartása egyre koszosabb-porosabb lett, a kertben derékig ért a fű... És egyre több lett az ivás és a cigizés. A végére már nem is beszélt nagyon senkivel csak rokonokkal meg pár kollégával és egyre inkább kiütött a fájdalom(?) a személyén.


És a többi hasonló egész életében magányos fazonhoz, ő is meghalt nem sokkal 50 után. Az örökös magány a legacélosabb elmét is kikezdi. (Hiába volt gazdag)

2018. márc. 29. 11:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!