Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félrement" üzenet?

Figyelt kérdés

Lehet, inkább tini párkapcsolatoknál volna a helye, mert annyira gyerekes ez az egész.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy küldtetek-e már valakinek "véletlen, rossz helyre" üzenetet (mintha másnak szántátok volna) csak azért, hogy beszélgetést kezdeményezzetek valahogy.


Bejöhet ez?



2018. ápr. 26. 11:27
1 2 3 4 5
 11/50 iamaveryniceguy ***** válasza:

Véletlenül videóhívást indítottam már embereknek, akiknek nem akartam messengerből.


Üzenetet is küldtem már rossz embernek, de vele is beszélgettem éppen akkor. Megvan nyitva több beszélgető fül. Váltogatva beszélgetek és hupsz, de semmi extra nem került még így ki a kezeim közül.

2018. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

"Hány évesek vagytok?"

Hogy őszinte legyek, túl öregek már ehhez. Talán pont ezért nem is lenne annyira átlátszó a dolog :)

2018. ápr. 26. 12:30
 13/50 A kérdező kommentje:

"Miért nem írsz rá egyszerűen és kérdezed meg hogy van ma? "

Amennyire hivatalos a kapcsolatunk, egy ilyen kérdés is simán lehetne félrement üzenet :D

2018. ápr. 26. 12:37
 14/50 anonim ***** válasza:
Nagyon àtlàtszò szerintem inkább hagyd. Nàlam is próbálkoztak így, jót mosolyogtam rajta...
2018. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy baj-e, ha átlátszó a dolog. Kb mint egy olyan véletlen érintés, amiről mindkét fél tudja, hogy nem az, mégis belemennek a játékba.
2018. ápr. 26. 12:51
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
De ha amúgy beszéltek és nem jutottatok oda, hogy személyesebb dolgokba is beavassátok a másikat, akkor kár is az egészet erőltetni.
2018. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Ez egy munkakapcsolat, ahol hetente csak pár percre találkozunk. Amit akkor nem sikerül egyeztetni az idő rövidsége miatt, azt szoktuk messengeren. Valahogy mindig úgy érzem, hogy "most" nem alkalmas személyes dolgok felé terelni a beszélgetést.
2018. ápr. 26. 13:03
 18/50 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyen módszerekhez folyamodni, szerintem te se tedd. Keresd fel nyíltan, ne bonyolítsd, nem kell a játék.

Csak olyan volt, hogy véletlenül valami billentyűkombinációval elküldtem egy meglepetést, pont annak az embernek, akinek a meglepetése lett volna... El is sírtam magam a szerencsétlenségemen. :DD

2018. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
55%
Én is csináltam ilyet, másfél éves kapcsolat lett belőle. Mondjuk én boldog karácsonyt kívántam, addig ne várj:)
2018. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Karácsonyig nem is, mert belezeberedek :o
2018. ápr. 26. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!